bugün

yılan oyununda kaybetmiş insandır. (bkz: 3310 ile yapılabilecekler)
Hayalim.
Bir tür zengin hareketidir.

Ben de sinirlenince -dizilerdeki gibi- telefonu duvara fırlatmak istiyorum ama o kadar zengin değilim. Hem yazık günah o kadar uygulama, fotoğraf, video, vs. var içinde... Onun yerine yedekte bir telefon kılıfım var; içine ağırlık da koydum, onu atıyorum aynı etkiyi sağlıyor. Hatta sırf bu yüzden demo telefon alanlar varmış. Vur, kır, parçala.
Maddi kayıplara yol açabilecek eylem.

Şahsen ben kendimi telefondan önce duvara fırlatıp o telefonu tutarım. Çünkü dünya kadar para verdiğim bu nesnenin Zarar görmesi beni üzer.
Ayrıca ayıp ayıp, kendi kazandığınız para ile alın bakalım atabiliyor musunuz? Yazık günah, kolay kazanılmıyor para.
Sinirlendiğin şeyi unutur telefonun derdine düşersin. Bendeki etkisi bu olmuştu. Allahtan zamanında dokunmatik ekran yoktu ve blackberryler sağlamdı.
salaklık.
Sinirlenince telefonu duvara fırlatanlar tarihin tozlu sayfalarında yerlerini çoktan aldılar. Daha taksitleri bitmeden telefonun miadı doluyor, sen neyi nereye fırlatıyorsun?
Nokia 3310 kullandığınızı gösterir.
Sonra telefondan özür dilemek.
Sinirliyken arama yapmama nedenidir. Mesele telefon değil. Benim kullandığım telefon eski model. Mesele öfke ile söyledikleriniz.
Sinir anı geçtikten sonra asıl can yakan hededir. Heleki şu zamanda taksit sayılarını düşündükçe, asla... deli misiniz olm?
O anki durumu daha kötü hale getirir

Sakatlık.
O kadar zengin değilim ben maalesef. Maksimum su şişesi fırlatıyorum.
4 kere ekran yeniletmeme sebebiyet veren davranış.
Fakirlerin asla yapamayacağı eylem.