bugün

Kimse terazi dememis alayi piskopat.
Boğadır uzerıne konusmaya gerek yok.
Oğlak kadını, balık , boğa,başak ve yay. Hepsini saydın diyeceksiniz ama böyle.
ikizler. çok gözlemler. insanların zaaflarını tek tek öğrenir onu içine hapseder. damarına basılıp, canı yakıldığında hiç bir fiziksel şiddete gerek kalmadan iki sözüyle, o zaaflarla duvardan duvara çarpar insanı. nerden vuracağını çok iyi bilir.
Akrep her türlü tehlikelidir bunu bilir bunu söylerim.
(bkz: akrep kadını)
oglak burcudur. roma'yi yakip seyreden de kesinlikle bir oglaktir.
sinirlenince tehlikeli olmayam insan mı var? sacmalamayin amina koyayim.
Yay burcu olarak yay i beklemiyordum. Ama yay cikti ilginctir ki. Bence akrep.
Anlaşıldığı gibi bütün burçlar sinirlenince tehlikeli. Not:Sözlükten biliyorum.
Oglaktir.
Aslandir tabii. Sinirlenince çok güzel 6 kişi çalımlayarak gol atarim. ISteyen ayakkabısıni giysin hali sahaya gelsin.
sinirlenince ölümüne ve mantıksız bir şekilde güç dengesini gözetmeksizin dalmamdan ve haşat olduğumu ancak ertesi gün farkına varmamdan biilirim, yengeç. tabi en az 2 kişiyi haşat edeceğim kesindir.
yay burcu insanı.

normal şartlar altında dünyanın en sakin en pamuk en boşvermiş en zor sinirlenen insanıdır. ve dolayısıyla sessiz atın çiftesi pek olur denkleminden de yaylar sinirlenirse ; taş taş üstünde kalmaz. bi kere o dilin iğneleri ağır gelir.

öyle enseye şaplak g.te parmak takıldığına güvenmeyin yani.
Oğlak olmadığı kesin olan burçtur. Zira oğlak zaten sinirli olmayınca bile tehlikelidir. Sinirlenince belli etmez ve hiçbir şey yokmuş gibi devam eder. Karşısındaki, oğlak burcunu aciz diye düşünür. Oysa oğlak yapacağını yapmıştır bile. Geriye sadece arkaya yaslanıp keyifle izlemek kalır oğlak burcuna. Tabi bu sinsilik olarak değil, ileri görüşlülük olarak algılanmalı.
ikizlerdir efenim.
Başağı bi deneyin derim. Yalnız son raddeye getirin.
(bkz: bu başlıkta kendi burçlarımızı yazıyoruz)
akrep, özellikle akrep kadını. kolay kolay sinirlenmezler ama sinirlenince hiçbir güç tutamaz, gözleri döner.
koç ve ikizler. en azından ben bu ikisinin sinirinden çektim baya.
Hayvan burcudur.
Şüphesiz boğadır. Nadiren sinirlenir lakin çok kırıcı olabilir.
butun burclar.bu kadar mal olmaniza anlam veremiyorum sinirlenince butun insanlar tehlikeli olabilir.bunu burca yormak aptalca.
Bizim akrep arkadas var babasini bicakladi su an hapiste.
Koç ve akreptir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar