bugün

kesinlikle koç.
Başak diyorlar efendim. Ben demiyorum bilenler öyle diyor.
erol büyükburç. saksı diilim ben.
başaktır net.
Erkek icin balik.
karadenizliyseniz burç neyim pek önemli olmuyor bu kouda.
yengeç burcudur. sinirlenince cidden gözüm kendi canımın yanmasını bile umursamıyor.
boğa burcu erkeğidir.

onu sinirlendirin ve etrafı nasıl yıktığını izleyin.
şu "dört kişiye karşı bir kişi daldı" falan tarzı olaylar ayrıntılı incelense, tek dalanların %85'i boğa burcu erkeği çıkar.

edit: aranızda inanmayanlar var. ben bizzat üç kişiye tek daldım, 110 kilo bir adamın kavgaya uçan tekme atarak girdiğini gördüm, bir yumrukta camı tuzla buz edip elini parçalayan adam gördüm. bilin bakalım bu adamların ortak özelliği ne?
yengeç.
çok düşünmeye gerek yok tabiki yengeç, aslan ve başaktır.

ve ne tesadüf ki yükseleni yengeç, ay burcu aslan olan bir başak kadınıyım. (beni sinirlendirmeyin).
evi arabayı böbreği satıp başağa basılması gereken anket.
Yengeç burcundan başkası yalan. Aslan burcuyum güya ama eline su dökemem.
Koç aslan başak.
sinirlendiğini en çok belli etmeyen burçtur.

(bkz: başak)
Boğadır. Sakin sabırlı haline ihanet edilmiştir.
Bizim bir akrep arkadaş var o fazlasıyla tehlikelidir. Burcuyla alakalı mı bilemicem.
efenim yay burcudur.

sinirliyken kalbinizi kırabilir. ama tabi dikkat ediyoruz canım...
sanki kabuğunda saklanan yengeci delirtince olabilecekler baya kötü gibi.bence yengeç gözü hiçbirşeyi görmez tüm gemileri yakar.ama en baştan iyi sabretmiştir.bunu hareketli ve özgürlükçü bir yükselenle desteklerseniz yay aslan gibi tamam. kaçın oradan.
Akrep tabiki.
Kesinlikle boğa ve yay. Üstüne tanımam. iyi anlamda da üstüne tanımam.
Ikizler olsa gerek. Ben sinirlendigimde yumruklarimla masa dolap sandelye parcalamisti en son. Sakinlesiyorum sonra.
Ikizler. Kaşar bir burç oldukları için hemen başkasının altına yatarlar.
kesinlikle akrep burcudur.
kova değildir. sinirlense bile belli eder ama yakıp yıkmaz.
oğlaktır.
attım.*