bugün

Çoğu kişide yaşanılan durumdur. Bazı kişiler buna karşı koyar bazı kişilerde karşı koyamayıp ağlar.
zaman zaman ağlamaktır. insanlar bazen ağlar.
az kişide görüleni de sinirlendiği zaman gülmektir. *
Sinirini camdan çerçeveden çıkarmak yerine yapılabilecek en iyi eylemdir.
(bkz: )Gizli olması şart
sinirlendiğinde sadece ağlamakla kalsa iyi çikolatası var en yakın arkadaşı arayıp böğürme var bi de facede durum paylaşması var.
Seni sinirlendiren kişiden hıncını alamadığında ya da sen sinirliyken o umursamaz davrandığında meydana gelecek tepkidir.
çocukken olurdu bu bana. şimdi sadece çağresizsem ve yalnızsam ağlarım gizli gizli.
ruhen olgunlaştıkça geçecek olan eylemdir.
ağlama yerini mantıklı karar vermeye, stratejik çözümler bulmaya bırakacaktır ve ağladığınızda da ağlamanızı gerektiren gerçek bir neden olacaktır.
ağlamak dısında dilini içe sokup ust diş ve alt dişle birleştirerek bir yumrugunuda sıkarakta ağlamak sınıfında yer alır.
küçükken çok yaşadığım ve aile fertlerine kendimi rezil ettiğim durumdur.
söyleyeceklerimi de söyleyemez içimde kalmış bir şekilde hünküre hünküre yastığa koşardım hey gidi..
Dürüstçe yapılmış harekettir.Timsah gözyaşı diye şüphe bile duyulmaz,tamamen içten gelen durumdur.
Genellikle ağlanır yer zaman fark etmez sinirlenince akıyor kendi kendine.
illet bir şeydir.
en çok ağlama sebebim bu sinirlenip de ağlama olayına dayalı, ve ciddi bir ortamda birisi size bağırdığında, sinirlendiğinizde, ağlamaya başlamanız hiç de hoş olmuyor. güçsüzmüşsünüz gibi hissettiriyor. dahası, insanlar duygu sömürüsü yapıyor olduğunuzu düşünüyor olabilir. bu ihtimal daha da sinir bozuyor. daha da sinirleniyorsunuz. daha da ağlıyorsunuz, vesaire.
bende olan durum. millet de uzuldugumden agliyorum saniyor ona da sinirlenip bi daha agliyorum.
Kontrol edilemeyen durumdur.ancak insanı zor duruma sokar,karsınızdaki tarafından gücsüz algılanmanıza,hatalı olduğunuzu kabul etmis olma haline ve yahut duygu sömürüsü yapıyormuş intibaı yaratmanıza sebep olur.
insan üzüldüğünde ağlar normal ama bu cidden normal değil. Böyle bir insan olmayı sevmiyorum.
Duygusal insanların dezavantaj olan özelliğidir.
eğer bir de herkesin içinde olursa (maalesef başıma geldi) fena bir durumdur.
Sinirlenildiği zaman karşıdaki kişiye zarar verme hissini bastırmanın ortaya çıkardığı olay.

Kısacası her şeyi yapmak isteyip hiçbir şey yapamamanın verdiği hasar.
eserikli kız ver erkek modellerinde sık rastlanan durum. yalnızken ağlanırda, neden toplum içinde ağlanır onu anlamam. ya ben çok acımasızca düşünüyorum. ya da bu insanlar ilgi çekmek için ağlıyorlar.

sinirlenince tek yapmanız gereken, içinizdeki ateşi söndürmektir. o ateşi körükleyerek öfke topuna çevirmeyin.