bugün

telefon numarası verildiğinde mutlaka aranıp rahatsız edilmesinin düstur edildiği bir ülkede yaşayan insanların; sevmediği kızların numaralarını özellikle de bu işlere eğilimi olan tiplere vermesi durumudur.
kağıt paranın üzerine yazmak en temiz yoldur. *
okul, metro duvarlarına yazdığında daha etkili olan bir durumdur.
numarası yazılan kişinin kız kardeşiniz, sevgiliniz, en yakın arkadaşınız olduğunu düşünün..

sonra da gidin yazın metroya, okul duvarına, paranın üzerine, ebenizin... neyse..

ayıptır..kimsenin böyle bir hakkı yoktur.
(bkz: sozlukteki ahlak bekcileri)
ara beni, yala beni şeklinde yapılan eylem. *
Ne olursa olsun kişinin kendine yaptığı saygısızlıktır.
karaktersiz insan eylemi.
(bkz: hak tecavüzü)
namus tan habersiz oldugu anlaşılan bir kişiden beklenebilecek alçaklıktır, namustan haberi olsa kızın peşine düşmezdi ilk başta, erkeklik sadece sex yapabilmek degildir.
abaza çevresi bol olan şahısların başvurduğu bir yöntem. şayet en iyi ve en kolay gıcıklık yöntemi bu olsa gerek abaza gençliğin.
+ oğlum gel bi.
- noldu lan?
+ bu sinir olduğum kızın numarası, herkese dağıtıyorum. sen de faydalan.
- niye?
+ hayrını görürsün. herkese veriyormuş.*
ortaokulda yapılan ergen davranışıdır.
kızın bünyede yaptığı tahribata göre değişir.
fotoğrafını çoğaltıp, evinin yakın yerlerine altına ırspı ve numarası yazılırsa şöyle a3 kağıta acayip bir şey olur.
numarasını dağıttığı kız tarafından büyük hayal kırıklığına uğratılan er kişi davranışı.
tam bir şerefsiz er kişi eylemidir. kıza sinir olma sebebi büyük ihtimalle reddeilmektir. hazmedemeyeceksen reddedilmeyi teklif etmeyeceksin. adam olan insan böyle birşey yapmaz.
(bkz: sinir olduğun kız)
(bkz: sinir olunan kızın numarasını dağıtmak)
6. nesil misin be kardeşim.
kendine güvensiz, kişiliksiz insan modeli*
Karaktersizliktir.
bana verebilirsin paylaşımcı arkadaşım.
Şerefsizliktir!!!
Tuvalette kızların telefonlarını ifşa eden tuvalet sapığının tespitini sağlayan başlık. Müge Anlı'yı çağırın bana.
Terbiyesizliktir.
ne kadar sinir olursan ol kansizliktir. delikanliliga sigmaz.
ayrica numarasini degistirerek tek hamlede bu hareketinizi ekarte edebilir. gereksiz isler yapmayin cani yanik erkekler.