bugün

en ihtiyacın olduğu anda sigara paketinin boş olduğunu farketmek.
koltugun üstüne, battaniyenin altına uzanıp sigaranı yakıp kucağındaki bilgisayarı acmak isterken sarjının bitmiş oldugunu fark etmek.
iş günlerinin aksine hafta sonları erken uyanmak.
gece yatamamak sabah kalkamamak...

mevsimsel edit: uyku uyutmayan sıcaklar, sivri sinekler, leş gibi kokan tiplerle muhatap olmak zorunda kalmak.
ergenlerin sözlük içinde uçkurundan başka düşünecek konu bulamaması.
gece menemen yaparım, bir de bakarsınız ekmek bitmiş, budur.
tesbih sallarken tesbihin elden fırlaması. lan zaten toplum baskısından gizli gizli sallıyoruz , onu da elimizden kaçırıp koltuk dolap altlarında, arabanın altına kaçmış topu almaya çalışan çocuğa dönüşmüş olarak buluyoruz kendimizi.
sınava yetişmek için binilen otobüsün bozulması.
bursa-istanbul feribotunu kaçırıp cama çıkıp feribotun gidişini izlemek..
tip fakultesine giden iremle ogrenci evine camasir makinesi alan nightshadesin konusmasi:

+ingiliz anahtari kapp gel ordan camasir makinesi aldik onu
takiyorum

-ahaha doktor olcam yea ben pardon yani
Tamam çamaşır makinesi takmak da kendi çapında havalı
olabilir ama işte naparsın hayat

+sen cok narsist olmussun ya sakin ol sampiyon tamam
olcaksin.

-Bak şimdi ya narsist falan
Ayıp ayıp denir mi öyle arkadaşa

gel de sövme.
yeni aldığın ayakkabının ayağında yara oluşturması.
bir şey bildiğini zanneden insanların gelip benimle tartışmaya girmesi.
dokuzuncu nesil çaylak yazısını görmek..
bu aralar bir sey var..
bu kelime tamamen yasak.
duydukca sinirim oynuyor bu kelimeyi.
boyle kalbim eriyor.
duymak istemiyorum.
ama var boyle bir gercek lanet olsun ki.
kül tablasında duran sigaranın kül tablasının içine düşmesi durumu, içmesen israf, temizleyip içmeye kalksan agza gelen o lanet kül tadı..
2 saat devamsızlık hakkı olan dersten 3 saat devamsızlıkla kalmak. Hocanın bir yanlışlık olmuş düzeltilir demesine güvenip sınava hunharca çalışmak ve sonunda sınava giremeyeceğinin belli olmasıyla hocadan kazık yemek. Sonuç boşa çalışılan saatler..
Rahat etmek için leptabı göbeğe koyduktan sonra, kasıkların kaynama noktasına gelmesi ve radyasyondan kısır kalır mıyım acaba la diye düşündürmesi.
dışarı çıkmadan önce her şeyi giydikten sonra çişin gelmesi.
negatif bakış açısına sahip insanların bozan ya da bozulan konumunda olduğu tek taraflı etki.
tam yataga uzandiginda sarjin % 10 un altina inmesi ve prizin uzak olmasi.
çevremdeki çoğu insanla mecburen iletişim kurduğum halde bana sevecen demelerini anlamıyorum. sevmiyorum kardeşim işte. anlatamıyor muyum aaaaaaaa, yetti.
Çoğu sinir bozan insan görünümlü primatlardan kaynaklıdır.
El şakası yapıldığında küfür eder gibi bakmama rağmen karşımdakinin sırıtarak şakalarına devam etmesi.
Bir de herkesle mıç mıç olan tipler var. Bir insan çevresindeki herkesle iyi anlasıyorsa o kiside bir problem vardır. Büyük ihtimal nabza göre şerbet veriyordur. Samimiyetsizdir. Bu tipleri görünce sinir oluyorum.
Afedersiniz "sıçarken" ışığın kapatılması.
kot pantolonun cebinden bozuk para almaya çalışmak.

not; özellikle içeresinde anahtar selpak vb. şeyler var ise sıkıntı daha fazla artar.
hayvan sevmeyen insanlarla aynı ortamda bulunmak.
sınavlardan geçerli notlar alıp çandan kalmak.