Yer göstericinin böle böle yapması.
mısır kokusu
mısır yeme sesi
mısır.
Gart gart
cak cak diye cikan misir vs.

hürppp diye cikan icecegin son damlasi

Yeterince sinir bozucudur.

Edit: ha bi de yiyisen sevgililer.
tam da yerini bulmussunuz ...
Öpüşen gençlerimiz. Hayir opusmeyin demiyorum ama erkek erkeğe de yapmayin bi zahmet.
Sesli sesli konusan kimseler.
önünde oturan şahsın tam ekranın ortasına gelen kafasıdır. bir de yanındakinin haşır huşur patlamış mısır yemesi. onun da vardır bir yeme adabı ama genelde bilmezler, bilse de uygulamazlar.
Her sahneyi aralarında tekrarlamak suretiyle tasdikleyen yaşlı çiftler. Dizi geleneğinin devamı sanırım.
Cok konusanlardan nefret edilir.Bende cok konusurum.yorum yapmadan film mi izlenir??????peh
Diğer seyircilerin 47" telefonlarının ışığının gözü anlık kör etmesi. (bkz: ışığı görmek)
arkanızda oturan salağın sürekli koltuğunuza ayakları ile vurması. en sonunda '' arkadaşım yapma şunu, kaç kez daha söylemeliyiz? '' dedirtir adama.
Ses aniden kesildigi an arkadaşına sesini duyurmak için bağıran insanin sesini duymak.
fragmanda gördüğü replikleri filmde denk gelince seslice söylemekten çekinmeyen kız, kezban.
önde hapur şupur öpüşen çift.
cips yiyen insan.

mısır neyine yetmiyor arkadaşım haşur huşur sinirimi bozuyorsun, çıkınca yersin.
bangır bangır bağıran telefonuna cevap verip, evde tv karşısındaymış rahatlığı ile sohbet eden insan
Yiyişen çiftler. Görüntü kirliliği yapıyorsunuz gidin evde yiyişin !..
ensede sakız çiğneyen, patlamış mısır kemiren, arada bir çıkarıp parfüm sıkan orospu çocuğu hareketleridir.
arkada ki tayfanın sana doğru popcorn atması. arka koltukta ki gençlerin senin koltuğu tepiklemesi. hiç unutmadan da söyleyim telefonda konuşan tipler, aloow he la sinamadayım duyamıyom.
Arka koltuktakinin kıçı kurtlu olmasi ve surekli hareket ederek bana 4 boyutlu sinema keyfi yaşatması.
saklambaç oynayan ergenler. anasını satayım burda da mı rahat yok.
çıtır çıtır mısır yiyenler ve konuşanlar.
ifrit oluyorum.
filmdeki karakterlere böğürerek yorum yapan kuntisler. cem yılmaza bir filmde 3 kere ''orospu çocuğu ya'' 5 kere '' ananı sikim çok komik yea'' denmesi. git evde tv izle lan gavat ben senin öküzlüğünü çekmek zorundamıyım.
korku film izlerken böğürerek çığlık atan reziller. katil elinde bıçakla ormanda yürüyor bunlar çığlık atıyor, ya dur daha aksiyon yok ki.
Karanlıkta ışıl ışıl gözünüzü alan telefon ışığı. Evet kesinlikle bu.
Gulunecek seylere bile bi bok varmis gibi gulmek.