bugün

Fener maçında en azından kulübe de olsa çok iyi olur.
bu akşam fenere karşı oynamasını umduğum futbolcu. yeter artık sakatlayanını siktiğim dön sahalara.
adam iyileşmiş de U21 maçlarına çıkmaya başlamış, a takımın forvetinde ise umut bulut oynuyor! galatasaray'daki de ne lüks!

arkadaş alsana adamı a takıma oynasın son kalan maçlarda. koy forvete tek başına takılsın orada, adamın tek kolu bir umut eder. hangi zihniyet, hangi plan bu adamı u21'de oynatmaya devam ediyor anlamıyorum. podolski ve sneijder ile oynatıp tücrebe edindirmek ve gelecek sezon ilk 11 oyuncusu olarak kullanmak varken bu neyin kafasıdır!?
o nasıl depar sinan aman sakatlık gelmesin.
Beşiktaş maçında da oynamasını dilediğim futbolcu.
yerli robben. senin yaldır yaldır gidişine kurban. aslanım benim.
Beklentileri boşa çıkarmayacak adam. Güzel adam.
Performansı ve yetenekleri ile gelecek vaadeden futbolcu.

Not: fenerbahçe.
Yavaş koş amk sakatlanacan yine mazallah...
ruhsuz heriflerin arasında harap olan futbolcumuz. bu adam neden ilk 11 de başlamaz ki?
Abartılan balon. ikinci sabri olur amk.

Sarbi de ilk çıktığı zamanlar böyle deparlar falan atıyordu ciğersiz.
Galatasaray'ın önümüzdeki sezon bel bağlayacağı genç yetenektir. Umarım kaliteli bir insandır popülarite batağına çekmez kendini. Ülke futbolunun ve galatasarayın ihtiyacı olan yetenektir.
Yetenekli eleman kendini geliştirirse iş yapar. Evet.
çok özledik be seni!
o nasıl bir depardır ve hoşgeldin deyiştir.
helal koçuma!
Son 20 dakikada güzel işler yapmıştır.
Ama kaçırdıkları golleri hem de müsait pozisyonda iken, 3 aydır sakat olmasına veriyorum.
Zira burak gibi olmasın da.
Euro 2016 kadrosuna çağrılması gereken futbulcu.
Sinan Gümüş satilmamali. Satilirsa Galatasaray büyük bir cevheri kaybeder ama işte hoca yok hoca.
Şöyle onun derdinden anlayıp sisteme göre oynatip daha da gelistirecek.
çok yetenekli bir oyuncu olduğunu dün tekrar gösterdi. önümüzdeki sezon çok güzel bir performans sergileyerek acilen avrupaya gidip iyi bir klüp de pişmesi lazım. Zira bu türkiyede olacak iş değil.
bence bu da balon.
Geliyor gönlümün efendisi..
Ikinci yarı oyuna girsede kanatlardan bi aksa.
beşiktaş yalakasi tff tarafından milli takima cagrilmayan usta golcü. 2-3 yıl. içinde gol krali olur..
(bkz: adam olacak çocuk)..
yasin öztekin'i çağırıp bu adamı çağırmamak komiktir. evet.
milli takıma çağrılmaması büyük bi haksızlıktır açık ve net. yabancı ülkelerde genç yeteneklerin elinden tutuyorlar. burda direkt gömüyorlar. ayıp etmişler kesinlikle.

kesin sabri falan çağırılmıştır lol.
Bugün iyi bir performans göstermesini beklediğim oyuncu maçı bu çocuk için izliyorum.