bugün

albüm çıkarmak yada beste almak için bayan sanatçıların birlikte olduğu, dengesizliğini hiperaktivitesine atan, bazen şaşılacak derecede iyi beste yapan sanatçı kişilik. böyle giderse bülent ersoyla çıkması bile muhtemel.
Hande Yener'le Atma Şarkısını seslendirmiş fakat sarkıyı hande yener kurtarmıştır sesi çok kötü sinan akçılın Lütfen ya lütfen sen söyleme diyesim geliyor.
halen eski sevgilileriyle ( hadise; adından sebep çok hadiseli olduğundan, O hariç) iş ilişkilerini gayet medeni ve ticari bir şekilde yürüten, medeni sevgili müzisyenimiz...
iyisin hoşsun da acaip gıcık dans ediyorsun be kardeşim. o ne öyle kendine sarılmalar, olduğun yerde 360 derece dönmeler felan.
atma klibinde saçma sapan hareketler yapan insan bir ayağı geride eliyle hadi hadi yapıyo gıcık bi tip. bencede sadece söz yazmalı.
çok güzel şarkıları var tabi eğer birine işkence etmek istiyorsan.
şarkı söylemesi için kim gaza getirdiyse Allah o kişiyi tepesinden vursun emi.
bu adamda bir tuhaflık var ama daha çözemedim.
''bir insanın tipi ne kadar gıcık olabilir?'' sorusunun cevabı olan insan.
vakti zamanında hadiseye pompa yapmış insan.
lirikalitesi (!) ilkokul seviyesinde olan popçu, prodüktör, söz yazarı. *
şarkı söylerken acilen o el kol hareketlerini bırakması gereken kişi. varsın yerinde duramadan şarkısını söylesin, ona razıyız.
omuz yok, boynunu taşıyamıyor gibi görünüyor. ağzı kocaman, burnu çok çirkin bakmaya tahammülüm yok o derece. ayrıca spastik. bir de çok şımarık.
hıyarın tekidir.
hande yener ile olan klibinde beyaz pantolonuyla eşek sudan gelinceye kadar dövmek istediğim kişi. ziyan lan bu.
şımarık, yılışık, arsız, söz yazarı.
bok ötesi sesi olan herif. lan o değil de madem albüm senin niye düet yaptıkların senden daha çok söylüyo şarkıyı lavuk.
(bkz: tam bir kütük). (bkz: ben böyle bir adam görmedim).
"götünden uydurma" yerine "bana yanlış yerlerinde atma atma atma" diyen kibar kişi. *
eline koluna sahip olamaz bir durum içerisinde. sakil hareketleri mevcut ve de had safhada. vücudu şekilsiz, ağzı bir garip. ama o kadar kadınla ilişkisi olduğuna göre, demek ki bir konuda çok iyi *
hande yenerle yaptığı düet ile atma şarkısını seslendirmiş aşırı güleç ve enerjik olan müzisyen. atma şarkısının klibi süper olmuş ama. sözler de yakıyor :

--spoiler--
hani bir süre sonra her şey düzelirdi
biraz nefes almak bize en güzeliydi
güzelliğim aynı , aldım nefesi de
bana yanlış yerlerinden atmaaa atmaa
atma atmaaa
--spoiler--

bu arada şarkının nakaratı çok yanlış anlaşabilecek bir sözcük. * *
itici bir tip. özellikle videosunda giydiği o ayakkabılarla soytarı gibi zıplamlarından dolayı antipati uyandıran , tiki kılıklı, sesi kötü tiptir.
not:almış yanına başka sanatçıları sırtından kaset çıkarmış. sinan akçil atma lütfen atma artık diyorum.
başarılı bir söz yazarı ve bestekar olaak bilirdim, albüm çıkardı ne kadar mal olduğunu anlaşıldı.
çok iğrenç bir gülüşü ve anlamsız el kol hareketleri olan ilginç biridir. şarkı söylemesi çok teknik sesi çok kötü. bazı insanların susması daha hayırlıdır...
hadiseyle ayrildiktan sonra nispet amacli albüm cikarip tüm güzel bayan sanatcilarla düet yapan kisi
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar