bugün

(bkz: genelleme yapmanın dayanılmaz hafifliği)
amıp gıbı yayılmakta olan ozellıkle yenı nesılın ozenıp benzemeye calsıtıgı kız toplulugu.*
bir bakıma karaçarşaf giymeye benzer karaçarşaflılar namuslarını örttüklerini sanarlar bu kızlar ise çirkinliklerini.
(bkz: genelleme yapıyorum kus gıbı oluyorum)
çoğunu gothic felsefesini benimsemiş goth kızlar oluşturur, bir kısmını da erkek arkadaş bulamamayıp bir de şansını bu giyiniş tarzıyla denemek isteyen goth kızlar oluşturur.
(bkz: abe goth ne demek yau)
(bkz: olum bildigin goth iste)
yaz güneşinde dışarı çıkmayan kızlardır. güneşte çıkanları soluk siyah giyinen metalci kızlar olarak adlandırılır. *
Daha önce bir çok konuda belirttiğim gibi, demokratik, laik, hukuk devletinde, ne tarz giyindikleri kimseyi ilgilendirmeyen kızlardır.
artık günümüzde sadece siyah giyinmekle metalci olabileceğini sanan kız modelidir. metal ile ilgili 15 dakika bile konuşamayacak kızların, sırf özentilikleri, kendilerini bulma çabaları ve belirli bir grup içine girmek istemeleriyle ortaya çıkan modeldir. bir de bunlar hep birlikte dolaşırlar hani dalga falan geçen olursa birlikte dalalım diye sanırım. bakırköy' de simsiyah giyinen metalci kizlar modelinden bol bol * * * görebilmek malesef mümkündür.
bu kızlara karşı değilim ancak yolda yürüyen ve metalci gibi giyinmemiş * diğer insanlara kin kusanlarına,ayrıca sırf özentilik olsun diye böyle giyinenlerine karşıyım.
genelde 14-17yaşları arasındadırlar.
ergen işi.
(bkz: alem gotik olmus)
aslen sadece metalci kızlardır.
pembe, mavi felam giyselerdi metalci değil de başka bir kalıba sokardık muhtemelen. evet.
hakkını vererek metal müziği dinleyen, seven ve o tarza göre giyinen kızlar tabi ki vardır, onlar güzel tamam. ama ne yazık ki özenti olan kısım çoğunluktadır, uzak durun bunlardan..
olgunlaşmaya başlayınca genellikle geçen tarzdır.bu tür kalıpların saçma olduğunu er geç herkes anlar.
sonraları müziği sadece sevdiğin için dinlemeye,siyahı sadece yakıştığı ve zayıf gösterdiği için giyemeye başlayacaklar.
giydiğin kıyafetle dinlediğin müzik tarzı uyuşmayabilir.metal dinliyorlar diye ille de siyah giymeleri gerekmez.saçma bir olaydır.
poserlar gibi dikkat cekme amacinda olmayan, siyahi seven ve metal dinleyen kizlardir, fazla buyutulecek bir olaylari yoktur.
farklı olmaya çalışırken tek bir model olmuşlardır.
saçlarındaki kepeğin bir kısmı siyah t-shirtlerinin üzerine dökülmüş olan kızlardır.
(bkz: rock felsefesi)
bir kaç ay önce ankarada düzenlenen ankirock adlı rock müzik festivaline gittiğimde bolca gördüğüm tiplerdir. ekseriyetle yaş ortalamasının çok düşük olması, çok koyu bir makyaj yapmış olmaları ve takabildikleri heryere piercing denen şeyden yaptırmış olmaları en belirgin ortak özellikleri idi. bir çoğu ise alkolün etkisi ile yerlerde sürünmekte ve kusmuklarına bulanmış bir şekilde kendinden geçmiş haldeydiler. insan görünce böyle çocuğun olacaksa aldırmakta fayda var demekten öte duramıyor maalesef. bir de bunlar nerde yaşıyor ne yiyor ne içiyor soruları da aklımdan hızla geçmedi değil. allah akıl fikir versin diyor ve vatana millete umarım ufakta olsa bir faydaları dokunur demekten başka birşey yapamıyorum. tabi bunların dışında simsiyah giyinip eğlencenin tadını çıkarmakta olan kızlar da vardı, sanırım onlar henüz yeni başlamıştı içmeye.
(bkz: hastasıyım)
tam olarak hatırlamasam da yakın bir tarihte dolmustaki bi tane insansı varlıgın yanındaki arkadasına "satanist la bu!" dedikten sonra ona dönüp "kedi kanı var içcen mi?" sözüne maruz kalmıs, ve kısaca bi "hııııı tabi" diye kafasını sallamış kız.

(bkz: siyah giyinenler satanisttir genellemesi)
konur sokaktaki hatun(!) kişilerin içinde bulunduğu güruh.
seksi oluyorlar.10 metreden sex kokusu salgılıyorlar adama bu kızlar.hayranım onlara.okuyorlarsa buradan beri beni.telefon numaram x5x6x7036x12 denklemi çöz beni bul.