bugün

harikuladeliğin, güzelliğin insan suretinde vücut bulmuş hali. kadının gözlerinin içi gülüyor. yok böyle bir güzellik arkadaş. karşısında oturayım, ööyle izleyeyim onu saatlerce o derece. ne megan fox, ne adriana lima, benim gözümde hepsini cebinden çıkarır bu cins-i latife.
tek başına, habertürk kanalını izleme nedenidir.
çirkin bir kahkahaya sahip güzel kadın.
Çiçek dolu bahçeler de el ele tutusup kosturasi geliyor insanin be bi insan bu kadar mi tatli olur bu kadar mi ya of ulan of.
dünyanın en güzel kadınlarına aday olabilir; ta ki kahkaha atana kadar.
gece gece adlı programın sunucusudur. şu sıralar devam etmekte olan programda az evvel can bonomo'nun havuza atlama fotoğraflarını gösterirken, can bonomo ben atlamayı seviyorum demesi üzerine;

--spoiler--
sadece suya mı hahahahahahha
--spoiler--

diyerek yarmıştır. * tatlı kadındır vesselam.
saba tümer ile başlayan "çınlatan spiker" ekolüne mensuptur.
"Abartılığı kadar yok yeaaa" dedirten spikerdir. Bir Gülay Özdem değildir.
güzelliğinin abartılmış olduğunu düşündüğüm spikerdir.

o kadar makyaj yapılsın, sen anca bu kadar güzel ol. sokakta görseniz dikkatinizi çekmeyecek güzellikteki spiker. lakin çirkin kategorisine de girmez, normal eli yüzü düzgüne girer.

erkekler üzgünüm ama bir klasik olarak; ay ben ondan daha güzelim diyen kız
erkek izleyici kitlesine sahip spor programlarında reytingi arttırmak için seks objesi olarak stüdyoda bulunduğunu düşündüğüm kadın spiker. ümit özat'la girdiği "kadınlar futboldan erkekler kadar anlar mı?" polemiği ile tanıdık kendisini. seksi ve güzel olduğu sürece futboldan ne kadar anlayıp anlamadığı kimsenin umurunda olmayacaktır elbette. umurumuzda olan bir şey varsa, ümit özat gibi türk futboluna uzun yıllar emek vermiş karakterli bir insana reyting uğruna yaptığı terbiyesizliktir.
boyundan büyük laflar eden kadın. ümit özatla girdigi tartışmayı izlemedim ama, ben daha iyisini bilirim vari konuşmalarına cok kez şahit oldum. son sözü hep kendisi söylediği için, aha işte yine ayar verdim ulan tarzı düşüncelere kapılıyor bazen, ama bu, karşı tarafın haksız olduğundan değil, rencide olmaması adına 'tamam sen haklısınla' sonlandırılıyor tartışmalar. dilinin kemiği yok anladık ama birgün çok pis ayar yiyecek bu kadın benden söylemesi.
"program sunsun. futbol yorumlamasın." şeklinde bir şey önerebileceğim kadın.
soy isimini hak eden hatun kişisidir. tek kelime ile güzel'dir.
Gördüğümde evet melekler aramızda dedirten insan.
seksist hödüklere ağzının payını vermiştir. hala burada havlayan versiyonları var ama dikkate almaya değmez.
ezik bir psikolojiye sahip biri.
sadece güzel olduğu için futbol programlarında bulunmadığını, zeki ve bilgili olduğunu da ümit özat denen seksist şahsiyete verdiği ayarla göstermiştir.
gereksiz fulboldan geçinmeye çalışan karı! lan hakediyor bazıları işte. yalan mı amk?
ideal güzellik kriterlerine sahip olmamasına rağmen inanılmaz çekici spikerdir. çekiciliği bir yana, sevimlidir de kerata.
medyanın pozitif ayrımcılığını çok güzel kullanmış futbol yorumcusu(!) kadın.
kilonun yakıştığı nadir ekran yüzlerinden, futbol bilgisi olması veya olmaması zikimde değildir afedersin; kendini bu konuda savunurken seçtiği cümleler ve tavrı tekrar tekrar izlenebilir ayrı mesele, bunu okuduğunu biliyorum simge. yerim.
yer açılmışken biraz kayabilir miyiz sözleriyle hafızama kazınan çıtır spiker.
biraz evvel izledim tartışma görüntülerini

ümit adlı şahsa az bile laf etmiş bizim fıstık..
itici falan değil, ağzı laf yapan ve cinsiyetçiliğe pabuç bırakmayan televizyoncudur. severiz kendisini.
simge abla feminist propagandalara kendisini fazla kaptırmış, karşısındaki adamın ne demek istediğini dinlemeden lafı cinsiyet ayrımcılığına getirmeye kalkıyor.

değişik bir ülke oldu burası. kadınlar futboldan anlamaz diyorsun yobaz damgası yiyorsun, ben türk'üm diyorsun faşist damgası damgasını basıyorlar.

simge abla yorumlarına devam etsin, ümit abide futbol konuşmaya devam etsin işte.

--spoiler--
Şimdi onu çok net bir şekilde ifade edeyim. Kadınlar bizim baş tacımızdır bu bir. Bu konu üzerinden kadınları ezmeye çalışanlar tamamen art niyetlidir bu da iki. Orada yaşlı bir teyzenin Aykut Kocaman'ı eleştirilmesi soruldu Celal Kolot şöyle yaptı: "Kadın futboldan ne anlar ki"...

Ben bunu daha da yumuşatarak dedim ki kadınlar futboldan erkekler kadar anlamaz ama sen bunu kalkıpta kadın erkek ayrımına ayrışmaya götürüyorsan ben burada art niyet ararım. Ben reklama ihtiyacı olan birisi değilim. Ama sen orada kalkıpta vah vah vah saçma birşey kadınlarda en az erkekler kadar futboldan anlar dersen bu senin megolomanlığını gösterir. Şunu ifade etmek istiyorum ben çok fazla konuşmak istemiyorum. Zaten kadınların erkekler kadar futboldan anlamasının imkanı yok, insan genetiğine aykırı futbol erkek oyunudur. Ben kadından başbakan olma demedim, cumhurbaşkanı olmaz demedim oldu olmalı da, kadından milletvekili olmaz demedim oldu olmalı da, kadından basketbolcu olmaz demedim oldu olmalı da, ben nasıl ki 5 yıldızlı otelin ağçısına senin yaptığın yemekelrin içine fesleğende atsan daha iyi olurdu demiyorsam, bir kadında futbol ahkamını yıllarını bu işe vermiş bir insanın yanında bu şekilde kesmemeli ben bunu ifade etmeye çalıştım. Kaldı ki sen futboldan anlayabilirsin bu genellemeyi bozmaz futbol erkek oyunudur bu böyle bilinmelidir. Dolayısıyla futbol benim için ibadet gibi birşeydir bunu mecazi anlamda konuşuyorum. Ben herşeyimi futboldan kazanmışım. Ben bunu kalkıpta buna en ufak bir katkısı olmamış bir insanla futbol üzerine orada tartışmada bulunamam. Çünkü ben o programa futbol konuşmaya gidiyorum, futbolun dışından gelen insanlarla bir araya gelmek onlarla bu sohbeti yaparım başka bir yerde ama 70 milyonun izlediği bir programda sen antreman nedir bilmiyorsun antreman bilgin yok anlatamıyorsun. Bilmiyorsun ki anlatasın ama sen bunu hemcinslerini kullanarak ben bunu insan ayrımcılığına kadar götürüyorsam bu çok tehlikeli bir şeydir olaylara böyle bakmak lazım.

Aklı başında aklı selim olan her insan kadınlar erkekler kadar futboldan anlamaz lafını bu kadar büyütmez. Şimdi ben bir bayan kadar yemek bilebilirmiyim bilemem. Herkesin üstün olduğu iyi olduğu bir konu vardır ama sen bana futbol ukelalığı yapamazsın. Bunun kimseye bir faydası yok ben bu tür programların içinde yer almak istemiyorum bunlardan yeteri kadar var."

Simge Fıstıkoğlu için ne dedi?

Özat, Fıstıkoğlu için, "Simge Fıstıkoğlu'nun bilgisi vardır bilgi ayrı bir şeydir. Gazetecilik yaparsınız, futbolla ilgili bildiklerinizi anlatırsınız, yaşadıklarınızı anekdot olarak anlatırsınız ama buna kimse tepki vermez. Ama kalkıp da "Kadınlar erkekler kadar futboldan anlamaz" cümlesine siz kalkıp ha ha ha ne kadar saçma bir cümle kadınlarda erkekler kadar futboldan anlar futbol matematik mi derseniz ben burada ukalalık ararım, art niyet ararım. Bunu herkes çok net bir çekilde anlayabilir."

Kadınların erkek kadar futboldan anlamasını bekler misiniz?

Ümit Özat son olarak, "Böyle birşey beklenemez. Kadınlar bizim baş tacımız. Kadın erkek ayrımı yapmak ayrı birşey kadınlar erkekler kadar futboldan anlamaz demek ayrı birşey. Bu konuyu başka yerlere çekmek başka..."
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar