bugün

hoş iki beş gibi salak bir programınm sunucusu.

bir spor programını ceyhun yılmaz ' ı çıkarmak kimin fikridir bilemedim. hayır spor porgramı değilse neden habertürk spor müdür sunuyor program, hadi onu da geçtim stand up yapmak nedir gecenin 1 inde. ayrıca cidden yavşak bir program yani hangi format ile çekiyorlar bilemedim. bir de bu saatte yayınlanılmasının nedeni spor olayını habertürkün önemsememesi ama simge fıstıkoğlunu kaybetmemek için bu programı izin vermesi. zira ntvspor ile lig tv hazırda bekliyormuş bu kız için. neyse şişmanlamışta bariz biçimde sivilce de çıkmış oh my god !
über tatlı, über güzel hatun. gülüşü çok tatlıdır.
soyadı gibi fıstık olan spikerdir pardon fıstıktır. aama oğlu yerine kızı olsa da bi güzel olurdu.
cristiano ronaldo hayranı spiker.
sürekli kilo alıp verdiğini gözlemlediğim, şeker mi şeker habertürk spor spikeri.
(bkz: fıstıkkızı)
fıstık .
(bkz: soyismi ile aynı özelliği taşıyan kişiler)

"fıstıkkızı" olsa tam olacakmış.

(bkz: allah sahibine bağışlasın)

dünya ahiret bacımızdır.
(bkz: at)
en fazla çalışan haber spikerlerindendir. öğleden sonra meclisten canlı bağlantı alırken, gece 24:00 de hayko cepkini canlı yayına çıkarırken görmüşlüğüm vardır.
(bkz: fıstık gibi) bayan.
tanrı sahibine bağışlasın.
aşırı güzel bayan.yüz hatları mükemmel.
yok böyle bir haber sunuş dediğim kişidir. gerçekten jest ve mimikleriyle çok akıcı bir haber sunmaktadır. ses tonu harikadır. akşam haberi sunmak ona çok yakışıyor lakin bana göre tam sabah haberi sunacak bir kişidir. ayrıca çağırdığı konuklarıyla da programa ayrı bir renk katmaktadır. *
güzelliğinden kendimi alamadığım her gece uyumadan o fıstık yüzüne baktığım güzel bayan. haberler bahane simge şahane.
a haber'e transfer olmuş. ben izlemem o kanalı arkadaş, ismi bile bi tuhaf.
taş gibi hatun.süper tatlı ve çekici.harikulade...
Guzel ve kaliteli kadin.
Fistik gibi derler ya işte öyle bir şey.
berbat bir saç tasarımcıya sahip televizyon şeysi. yeni kanalında inşallah daha iyisiyle çalışır.
3 mart 2012 sabahı sunduğu sabah haberlerinde heryerinden sexy'lik akıyordu. ağzım sulandı. programı da öyle bir kapattı ki yatağa davet eder gibi! oyhşşşş.
herhangi bir güzelliği, albenisi bulunmayan, sıradan bir medya yüzü.
yarında kahvemizi birlikte yorumlarız tamam oyhhşşş. sabah sabah ne bu cilve albenilik
Haberturk te bir gün adli programın sunucusu reklamlara girerken ki mimikleriyle beni benden alan dünyanın en güzel şeysi.
uğrunda her şeyimi feda edebileceğim habertürk spikeri. ben seni yerim.
tövbe bismillah. bu dişi memeli müthiş seksiliğe sahip çok güzelde lan.
http://galeri.uludagsozlu...t%C4%B1ko%C4%9Flu-302756/

ay yerim senin gülüşünü. o yanaklarını çok pis sıkasım var *.
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485
cilvesi yüksek derecede olan hatun.
güncel Önemli Başlıklar