bugün

uzaktaki sevgiliden gelen mesajlardır.
sevgiliyle konuşulan derin içerikli uyuma planları.
okuduğunda kahkaha atmaya sebep olan mesajlardır.
o cep telefonu 3310'sa sevgili mevgili dinlemez valla.
mesajları dahi silmeye kıyamıyorsanız, gozunuz aydın hayatınız sikildi.
çok önceden damar fm e mesaj atmıştım. hala saklıyorum. 40 kontör gitti lan! mesajın uzunluğunu biraz kaçırıp, göndere tıkladıktan sonra, "gitmedi amk" deyip tekrar basmamın da etkisi var galiba ama sonuçta gitti 40 kontörüm.
'' yi beni aşkım öp beni aşkım '' tarzında olabilir.
sözlüğün gönderdiği "sözlük yazarlığınız onaylandı" mesajıdır. ***
Karşı tarafın suçlu olup ağır mesajlar atıp kavga ettikten sonra o mesajları silmeyip barıştıktan sonra sevgilisine gösterip '' bak hep sen kavgayı ateşlendiriyorsun '' denmesi için silinmeyen mesajlardır.
Unutamadığınız ve aylardır konuşmadığınız eski sevgilinizle konuşursunuz. ve şu söz söylendikten sonra hiçbir mesajı silemezsiniz. Çünkü ondan size hiçbirşey kalmamıştır. Kalan tek şey 3-5 tane mesajdir.

"bugün son defa konuşacağız ve bir daha asla konuşmayacağız. Birbirimizi tamamen unutacağız."
22.02.2012 21:07
bence genellikle sevipte ayrıldığın sevgileden olan mesajlardır. ayrılık mesajları olsa bile. silinmeye kıyılmaz.
2004 ekim ayında gelmiş olan bir tanesiyle tüm sözlüğü sollayacağım mesajlardır. hey gidii üniversitenin ilk yılları. *
genellikle sevilen şahıstan gelen mesajlardır.
sadece bir tane bulunmaktadır telefonumda. diğerleri çoktan silnmiştir. çünkü ondan gelen binlerce msj olmasına rağmen hepsi hava cıvadır. o bana hiç sevgi sözcükleri yollamasa da binde bir, bir tane mesajı var allahtan.
"çok mutluyum iyi ki varsın" yazmaktadır onda da... şimdi başkalarıyla mutlu ve onlara söylüyor bunu. sağlık olsun.
kendinizi çok garip ve yalnız hissettiğiniz bir anda, uzun yıllar öncesinden tanıdığınız, adı bile geçmişte kalan bir arkadaşınızdan gelen güzel ama imasız olan bir mesajdır.
ex eşinizden gelen ilan ı aşk mesajları. değerlidir çünkü evliyken bile duymadığın cümlelerdir.
...Gelirken bir büyük alda başımız da bi büyük bulunsun...
bir $ekilde silinen mesajlardır. ba$ak burcuyum ondan galiba. titizim amk.
Sevilen insanın gönderdiği her türlü mesajdır. Hatla anına koyayım diye bir mesaj atsa, ona bile kıyılmaz.
dağ gibi artık hepsi.
kıyamayıp silmeden biriktirisin mesajları. o mesajlar en masum anılarındır belkide. ve bir gün olan olur. o telefon ellerinin arasından süzülerek tuvaletin deliğine gider. Ve işte o silmeye kıyamayıp sakladığın güzel mısralar bir anda bombok olur. telefona mı üzülsen, kayıtlı güzel hatıralara mı bilemezsin. o andan itibaren mesaj saklamayı bırakırsın. böyle bir anıdan sonra insanı derin bir uzuntuye sokan mesajlardır onlar.
dokuz yüzlü numaralardan gelen bir mesaj ise işte bu silinmeye kıyılamayan bir mesajdır.
"abi, ne ihtiyacın varsa söyle. yarın kapında. emrin olur."

yanlış mesajmış lan, ama silmeye kıyamıyorum.
bir cinnete bakar silinmesi.
"son ödeme tarihi geçmiş kredi kartınızın asgari 1000 tl ödenmemiş borcu bulunmaktadır. ödediyseniz bu mesajı dikkate almayınız."
2003te abimden gelen evlere şenlik bir mesaj vardır ki hala saklarım.

edit:
"9 yıldır aynı telefonu kullanamazsın pis yalancı" diyen üstün zekalı tatlı su balığı sözüm sana: Mesajlar sim kartta da depolanabiliyor değilmi güzelim? değilmi tatlım? değil mi papatyam? evet acı ama ayağına yapışan at boku kadar gerçek bişey bu.