bugün

ismi olan, cismi olmayan eski sözlük yazarlarıdır. (bkz: Silik yazarlar listesi)'ne dahil edilme ihtimalleri vardır.
sözlüğe veda etse kimsenin farketmeyeceği yazarlardır. etliye sütlüye karışmazlar. ne varlıkları, ne de yoklukları hissedilir.
onlar ölmedi kalbimizde yaşıyor.
Genelde iyi yazarlardır.

Ne zaman bi yazarın arka arkaya entrylerini okuyup Oha çok iyiymiş bu diyip kafamı kaldırsam bilmemkaçıncı nesil silik yazısı ile karşılaşmam bir oluyor.
iki anlamlıdır.
birincisi gerçekten silik yiyip artık Sözlükte olmayan yazarlar ve ikincisi Sözlükte yazmasına rağmen adı sanı bilinmeyen silik yazarlardır.
(bkz: ille de woman olsun)
(bkz: akrep yusuf)
eğer bu akşam yazarsa (bkz: just call me alpha)
onlar aramızdalar silik yeselerde eserleri sözlüğü hala süslüyor..
Saçmalık lan bu. Evet.
bir haykırış. Adamın silik yapılan hesabı hayat bulmuş mezardan çıkıp kendi kendine entry giriyor. Çok korkunç bir olay. off. ya korkarım ben böyle şeylerden.
moderasyonun her gün alıştığımız rezilliklerinin bir yenisidir.

bugün de bir rezillik gördüğüme göre artık rahat uyuyabilirim, iyi geceler.
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
(bkz: hak hukuk sorumluluk)
ey ruh geldiysen şu tuzluğu uzat bakem.
10 üzerinden 8 verdiğim rezalet.
rezaletten ziyade bu suç.
(bkz: bir derdim var)
kesinlikle etik olmayan bir durum bu. insanlar içlerini döküyorlar, belki başkalarına anlatamadıklarını anonimliğe güvenip burada anlatıyorlar. rıza alınmadan böyle bir şey yapılması tik sin di ri ci! bi de referandum kampanyası içinmiş. bu kadar mı düştünüz ya? insanların güvenip size bıraktıkları emanetlerine hıyanet edecek kadar mı düştünüz? ki önceden hepsini sil gibi bi buton da yoktu burada.
o 8 den birisi de chp'yi kötülemeye yönelik.

ilginç.
görsel
Bakkal gibi yönetilen sözlüğün son skandalı. Şimdi eleştirenler çaylak olup bunu diyen yazarı silik yaparlar. Evet.
Moderasyonun mutlaka ilgilenip, sorunu gidermesi gereken olumsuz ve can sıkıcı vukuattır.
Eski nicki almak anlaşılır olsa da, sayfayı alarak, aynı sayfadan devam etmek, akıl almazdır.
Güven sarsıcı ve rahatsız edici!
Kardes sen cok yanlis gelmissin. Benim yiginla troll hesabim silindikten sonra tekrar canlandirilip, akepe probagandasi yapar oldu. Olum zall, bu tayyip ne verdi sana mk?
propaganda için troll hesaplar açılınca millet kıllandı, şimdi bu hesaplarla propagandaya başlamışlar. zall istifa!
az entry sayılı kişiler fake hesap diyerek ifşa etmemize rağmen o hesaplardan bir tanesinden bile kardeş ne diyosun sen diye mesaj gelmiyor. bu olayda tuz biber olmuş üstüne.
(bkz: çok kişinin kellesi gidecek daver)