bugün

birisi Şöyledir mesela efenim;

Herşey bir mesajla yada telefon aramasıyla başlar..

- aşkımmmmmm akşam beni alırmısınnn dışarı çıkarız hem hava alırız seni çok özledimmmm.
+ tamam bitanem, mujks.

akşam çok özlenmişliğin gazıyla kendini sevgilinin yanında bulan 3'e 5 yurdum erkeği başına geleceklerden habersizdir..

- aşkommm burger king'e gidelim ha ne dersin ?
+ tamam bebeğim gidelim *
- sonra sinemaya gideriz, filim izleriz, mısır da alırız çok iyi oluuuuur yupii
+ tabi olur aşkım nasıl istersen gidelim *
- aaaaaageçen cerenlerle elma dilim patates yedik mc donalds'da sonra ondan yeriz, çok lezzetli,
+ tamam aşkımm *
- yaaa aşkımmmm lunaparkada gidermiyiiiiiizzzz lütfeeen *
+ tamam gel sik, gel..

çocukken odasının camının perdesinin kenarından sessiz ve iç çekerek bana bakan, o yüzü görmek için saatlerce evlerinin önünde 2 kilo çekirdek yediğim sevgilimi özledim..

o çekirdeği benimle yemek en büyük hayaliydi çünkü..

ayrıca; #19114825
(bkz: ben merkezli)
eski sevgililer. geneli. nitekim benimki de öyleydi.
"oraya gidemezsin"
"gece şu saatte çıkamazsın"
"o çocuklarla takılamazsın"
"o kızlarla gezme"
"o elbiseyi, eteği, şortu giyme"

vs vs gibi haddine olmayan kısıtlamalar getiren kıskanç sevgili modeli.
Telefonunun şarjı hiç bitmeyen sevgilidir. Kızım o şarjın bitsin de 5 dk rahat bırakın. Telefonda 2 saat beyin sikmek ve hemen akabinde mesaj çekme huyları.
hiç ilgilenmeyip sorduğunda 'ya bişey yok yoğunum bu ara' diyen tiplerdir.
sorumsuz işe yaramaz boş boş şeylerle uğraşan hayatta bi amacı olmayan.. sanırım hepsi aynı kapıya çıkıyo heh işte böylelerden uzak durun.
akp'ye oy atmış sevgilidir. angelina jolie'ye benzese çekilmez. nasıl bir zekaysa hâlâ daha erdoğan'ın hain olmadığına inanır, analar ağlamasın diyen herkesin sözüne güvenir. erdoğan haşa bugün dese ki tanrı bir değil üçtür, inanır.
Ben mi yoksa.. diye cümleye başlayan, illa da ben ben diyen sevgili modeli.
kendi hayatını yaşatmayacak kadar gölge gibi sürekli hayatında olan, nefes aldırmayan sevgili modelidir.
hayatını yönetmeye çalışan tipler. sims oynamıyoruz burda bende senin simin degilim.
sırf sevgilisiz kalmamış olmak için sevgili edinenlerdir. kızlar için de erkekler için de geçerlidir.
"sen bana karışamazsın" modeline sahip sevgilidir. kendine karışılmasını istemiyorsan, ilişki içerisine girmeyeceksin. ilişki demek, partnerinin sorumluluğunu taşıyabilmek demektir. basit değil mi?