bugün

Kendilerinde sik kadar akıl olduğu için ancak onunla övünen kabiledir. dikkat edin millet falanda demiyorum.

o kadar gurur duyuyorsan sikinin büyüklüğüyle çevir götüne sok daha çok şenlenirsin keke.
bu kabileye madem o kada buyuk cikar da altinda bi golgelenelim de denir.
kabile şefi seçimlerinde kıstas noktasının belli olduğunu düşündüğüm kabile.
başkasının ****** görmeyen kendininkini keser sapı sanarmış.
afrika da yaşayan bir kabiledir.
bu kabile mensuplarına da hak vermek gerek tabi. tarihte elle tutulur gözle görülür tek bir icraatları ve gurur kaynakları olmadığı için kısacası tarihleri olmadığı için ancak ve ancak sikleriyle övünürler.

afrika 35 cm den geçilmiyor da 15 cm lik ingiliz analarını ağlatıyor sikin büyük olsak kime olmasa sikime.

neyse...

görsel

şu tipte 25 cm olsa ne olmasa ne amk?
Ezikliğini böyle gidermeye çalışan cahiller sürüsüdür. Toplum olarak övünebilecek bir ahlakları bir icraatları olmadığı için şaşırmamak gerekiyor.buna ek olarak uyuşturucu satmaktan tecavüz etmekten cinayet işlemekten gurur duyarlar.

tarihsiz atasız bayraksız olunca yapacak bir şey yok.
(bkz: 3 cm)
(bkz: adam olun)
güçleri, o siki kendi götlerine sokmaya ancak yetecek kabiledir.
Çinliden hallice olan kabiledir. Türkiye ortalamasını düşürmektedirler.
Görsel ne alaka dedirten vaka.

Lan adam orucumu bozdurdu amk bu ne lan kustum senin yüzünden slk şy yhaa.s.s.
(bkz: kürt erkeklerinin arzulanma nedenleri)

Çağın vebası bir kabilenin yapabileceği akıl hastalığı. Bunların erkekliği bu kadar çünkü.
Kabilenin genel merkezi nairobi de bulunup üyeleri masai mara nın uçsuz bucaksız düzlüklerinde faaliyet gösterir.
Kamerun'da bulunan otsbessantm kabilesidir. Yok lan karısıyla 13 ünde evlenip menopoza sokana kadar çocuk yapan seksomanyak Mezopotamya kabilesi.
Malum etnik döküntülerdir.
Çok heybetliymiş, vay be.!! Madem o kadar büyük uzatıp götlerine soksunlar.
Lut kavmidir. Pompeii şehri insanlarıdır. Günümüzün dünya genelidir.

Sonuncusu henüz pek bir şey görmedim ama öncekilerin mına koyuldu malum durumdan dolayı. Dikkat edelim biraz lütfen. Hakim olun lan kendinize mına koduklarım.
Tarihsel bir geçmiş olmadığı için ancak bununla övünebiliyorlar. Yapacak bir şey yok. Ezikliğin ve ilkelliğin tezahürü.
Sözlükte bolca bulunur birde "ihtişamlı k*rt penisi" demiyorlar mı çok enteresan

Olm Çinliler minik minik dünyanın anasını sikiyor isterse ABD nin ekonomisi siker atar şeklin kime.
Mal oldukları içindir bir buluşunla övün,tarihinle övün hepsini geçtim bir bilim adamı çıkar onunla övün

Tabi beyinleri sikinde olduğu için çok şey yapmamak lazım.