bugün

bu küfürü saygılı bir erkek olmaya çalışan ben bile kullanmamaya çalışırken, yeni nesil üniversiteli zıpzıpların 2 lafından biri olmuştur. hem beyinsizlik dizboyu hem kevaşelik dizboyudur.

böyle konuşan bir kızı bozmak için solüsyon:

+sikerim yaa ders ne geç bittiii!
-sikin mi var senin yarrrrrrrağımın anteni? hı?
amına koyayım diyen versiyonlusu vardır ki evlere şenliktir.
harbiden sikebilme olasılığı olan kızdır. bu zamanda güvenemezsin kimseye.
acaba siker mi? diye düşündüren kadındır. * *
(bkz: şakacı seni)
(bkz: sikerim diyip açıp gösteren kız)'dan daha tehlikeli olamaz.
ben onların seni AMarım deme ihtimalini sevdim.
dediğini yapıyosa korkulacak kızdır.
(bkz: shemale)
doğallığın anasını ağlatan kızdır. son zamanlarda bu tür cümleler on yaş ve üzerinde görülmektedir.
cebinde vibratör taşıyan kızdır; kızdırmayın biyerinize soku verir mazallah.
yapamayacağı şeylerden bahsetmemesi gereken kızdır.
ağzına yapışılığ susturulması gerekir. yoksa daha beter şeyler çıkabilir maazallah.
rahattır. rol yapmaz, kendini kasmaz, çatır çatır küfür eder.
kendini harbi kız zanneden barbi kızdır. iticidir.
bacağını mı sokacaksın cevabını alacak kız.
inci sözlük yazarıdır. ısırmaz. telaşe etmeyiniz.
her dediğini yapamayacağını bilmeyen kızdır.
gözümde o an kız görüntüsünden çıkmıştır.bir bu tipler bir de anlamadan, bilmeden futbol yorumu yapan kızlar... hayır yapamayacağın şeyi niye söylüyosun.hoş yapabilse de söylememesi gerekiyor. ha kız diye değil bu arada insan diye.
başından geçen anılarını canlandıran kızdır.
bu işi erkeğin kafasından başlayarak yapan kızdır.
zamanla erkekler arasında takıla takıla evrim değiştirmiş kız türüdür. var bunlardan bir kaç tane de içimizde. * *
itici kızdır, ya da çekici. bilinmez.
Olmayan şeyle mücadele eden azimli kız örneği. Genellikle sigara içerler ve çok bilirler. Herkes onlara göre salaktır ve sevmediği tiplere ''insan takliti yap'' der. O da kendine göre haklıdır. Hayvanlar arasında yaşaya yaşaya insanlığın ne olduğunu unutmuştur.
Söylemini eyleme dönüştürecek bir organı olmadığı halde kendi çapında "atar gider" yapan kızdır.
güncel Önemli Başlıklar