bugün

Kendisine buradan bir adet nickaltisi hediye ettiğim tatlış yazar.
Format katilidir.
sevilen yazar.
elf isimlerimizin neredeyse ayni olduğu yazar arkadaş. nick alti hediyemi de böylelikle yapmis olduğum yazar.
stat n'olacak? diye sormak istediğim yazardır kendileri.
kartal yuvamızı sabırsızlıkla bekliyoruz efendim diyen yazardır.
çarşı buraya yumruk havaya diyerek üçlü çektirmek istediğim yazar.
adamın dibidir.

-sonuçta beşiktaşlı.
Beşiktaşlı yazarları nickaltında görmeyi seven bir yazardır.
1251216 =? Zeka sorusunu ilk çözen kişi olan zeki yazar.
adam gibi adamdır.
An itibariyle dinamo kiev maçında 11+hakem kadrolu dinamo kievi yenebilecekmiyiz diyen ve üstüne beraberlik için bile dua eden bir çarşı taraftarı.

Neydi sloganımız? tüm takımlar bir olduk, tek yürek olduk madem...

Üzülme beşiktaşlı güneşli günler yakın...

Bugün hepimiz beşiktaşlıyız...
Tıpkı perşembe günü fenerli olacağımız gibi...
Beşiktaş a destek verenlere teşekkür eden aynı zamanda trolluk dışında gerçekten desteklemeyen yazarlara da akıl fikir ve hidayet diliyorum.
O maya bu maya değil arkadaşlar.
Ay yıldızlı forma bordo formada.
Bilginize...
Aman yarabbi. Çok çılgın artıcı bir yazar. Teşekkür ediyor, keyifli yazmalar diliyorum.
'' çarşı diye bir takım mı var? '' sorusunu akıllara getiren nick sahibi yazar.
Şifalı içecekleri terk ettiği için eksi.
meramını tahriksiz, hakaretsiz anlattığı için takdir ettiğim değerli yazar. takip etmeye karar verdim kendisini.
Arkadaşlarına, yazarlara ilgiyle takip eden sanata ve sanatçıya hakkını veren herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Edebi kişiliğimin gelişmesinde siz değerli yazarların göstermiş olduğu ilgi ve alaka çok faydalı oldu...

içki, sigara veya anasonlu nargile sarhoşluğu yaşamış değilim ama uyku sarhoşluğu nedir iyi bilirim, şiirleri yazmak için o sarhoşluğu yaşıyorum işte böyle daha zevkli oluyor o harfe binlerce kelime var gelecek ama uyku sarhoşluğu ile düşünemiyorsun ve akışına göre yazıyorum gitsin. Eğer kafam yerinde olsa yok teması bu olsun yok şu olsun şunu yazsam bunu yazsam işin içinden çıkamazdım elbette...

Sarhoş şair olarak mı çağırırsınız bilmem ama hüzünlü, umudu yitirmiş, çapkın şair(lise lakabı) artık nasıl çağırırsanız...

isim söyle şiir yazıyım işsiz kaldım ne yapayım başlığına yazmaya devam edecek bir yazar. isteyen olursa beraber yazabiliriz, başlığa isim nick herkesi misafir etmek isteriz. Size minnettar bir yazar, tüm sözlüğe iyi yazmalar!
Seri oylayan yazar sagolsun var olsun.
Yazdığı akrostişlerle beni mest eden bazen yazdıklarını geçte anlasam çok iyi bir yazar. Yine bir şiir bekliyorum senden.
Beşiktaşımızın maçı olduğu her özel günde maç başlığındaki tüm entrylere açık oy fav veren bonkör yazardır.
15 dakikadan az kaldı, başlıktaki entryler hediyelere açık olsun.
kapak fotoğrafını güncellemiş yazar.
eskisi de güzeldi sadeydi, kitaptan aldığım bir alıntıydı ama el emeği göz nuru uğraştığım photoshoptan yaptığım bir resmi koydum.

google da arayın bu resmi bulamazsınız, bana ait çünkü.

heil hitler!

görsel
Troll birisi olduğunu düşünüyorum çünkü entry'leri bir garip.

Edit: Evet şimdi kendisiyle tanıştım ve trol birisi
trollükle alakam yok. macarca konuşmak konusunda dediklerim gerçektir.

almanları seviyorum kapak fotoğrafı yapıyorum beşiktaşlıyım ve macarca konusunda yeni sayılırım.

görsel
Peki ama gsrip bir insnansın sormadığım sorulara cevap veriyosun çok yazı yazıyorsun. Büyük ihtimal yanlızssın veya piskolojik sorunların var. Hakaret etmiyorum. Garip bir insan.
Ya fazla beşiktaş maçı izlememiş ve çileden çıkacak duruma gelmemiştir, ya da çok sakindir diyecektim ama maçları izlemişse sakin kalmasının imkanı yoktur. ben bile fanatik gs li olmama rağmen Beşiktaş yüzünden sigaraya başlamıştım düşünün mk. swh