bugün

kızsa : off saçlarımı leş gibi kokuttunuz.
erkekse : x: abi rahatsız olmuyosun dimi?
y: yok abi alışkınım ben.
sigaraya başlayıp bırakmış insandan daha sağlıklıdır. günümüz koşoullarında, nasıl bir arkadaş çevresi olduğu ve nasıl bir gençlik dönemi geçirdiği merak edilir.
(bkz: enteresan)
anne-baba korkusu yoksa, cimri insandır. yoksa sigara gibi bir maddeyi tüketmemek için hiçbir haklı mazereti olamaz.
kendisi sigara içmedigi için ölmeyeceğini sanıyordur.
akıllı insandır.
hem cebini hemde sağlığını düşünen insandır.
içinde bulundugum insan grubudur ..
agızları kokmaz, sacları kokmaz, ciltleri temizdir, kıyafetleri kokmaz, dişleri sararmamıstır ...
evleri mis kokar .
sayısı oldukça azdır. ben de bu gruptayım ama gerçekten büyük kesim içiyor.
Ciğerler temiz olan insandır. Pis kokmyayan insandır.

edit: Sigara içiyorum.
"Sıkıcı" yaftası yemiş insandır ekseriyetle.

Sigara içen birisi olarak söylüyorum; yalan.

Ben eğlenceli bir insansam sigaraya başladığımda ve bıraktığımda ve tekrar başladığımda bunun değişmesi gerekirdi ama ne kendimde ne arkadaşlarımda öyle bi' şey fark etmedim.

Sıkıcı olan varsa şüphesiz ki yeşilaycılardır. Nasıl ki içen arkadaşın sana iç iç iç iç demiyorsa senin de içme içme diye onun kafasını sikmeye hakkın yok. Yapmayın, canımızı sıkmayın.

Teşekkürler.
20 gündür içinde bulunduğum insan grubu. oha çok elitmiş lan burası. boynumda fular oluşmaya başladı.

genelde iyihisseden insandır.
kim ne dersin aklı fikri yerindedir abi. Biz içenler olarak sıkıntılıyız.
çayın yanında ne kullandıkları, birini beklerken ne yaptıkları, maç izlerken ne yaptıkları, doğaya çıkıp temiz bir nefes aldıktan sonra ne yaptıkları, gece yatmadan önce ne yaptıkları, yangında karbonmonoksitten zehirlenmek üzereyken çıkıpta ne yaptıkları merak edilen insanlardır.
iyi yapan insandır. sigaranın o zevkine ulaşmamış bir insandır fakat insan bilmediği bir duygunun yokluğunu da farketmez o yüzden giren çıkan yoktur adama.
benim de iclerinde bulundugum grup. bu gruptaki insanlarda sigara kokusundan nefret etme gibi ozelliker gelismis olabilir.
başlamadığı için şanslıdır, bizim için "sigarasızlık" çok fazla şey ifade ederken onlar için çok sıradandır. gecenin 2'sinde sigara almaya yollara düşmez bir kere.
sıgara içene nazaran bi 10 yıl fazladan yaşayacak olan insandır ve yaşlandığında pek fazla hasta olmaz sanırım.
benimde içinde bulundugum insan grubudur....
sigara içtiğim vakitlerin dışında benim de aralarına dahil oldugum insanlar. şu an sigara içmiyorum mesela.
tam bir kekodur. düz insandır. bir de çok yaşayacağını zanneder ahaha.

rakı masasında içmeyip mezeden otlanan kekolara benzer.
dedemin sigara yüzünden konuşamadığını yemek yiyemediğini su dahi içemediğini gördükten sonra değil içmek elime bile almadığım illet. 7 yıldır gastro yoluyla besleniyor.içmeyin içirtmeyin.
2. sınıf insanın arkadaşı olan 1. sınıf insandır.
dişleri sararsın, akciğer kanseri olsun, gırtlar kanseri olsun, nefes darlığı çeksin, karşısındaki insanının kendisinden (nefes kokusundan) rahatsız olsun, zehre para versin, istemiyordur.
Ben bu sınıfa dahil olmakla beraber, içen arkadaşlara da bir an önce bu illetti bırakmaları, hayatına ve cebine düşman bu mereti çöpe atmaları nacizane tavsiyemdir.
ciğerleri temiz olan insandır. bağımlılığın her türlüsüne karşıyım. rica ediyorum hatunlar kullanmasın, bizim tırcı rüstem abi gibi kokuyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar