bugün

benimdir.sevdiğim kişi sana sigara içmek çok yakışıyor,40 yaşındaki inşaatçı gibi oluyorsun demişti.iltifat mı bilemiyorum ama mutlu etmişti.
görsel
akciğer kanseri hastalarıdır. evet.
" sigara olmadan da karizmatik olan insanlardır. karizma olmayınca ağzınla kuş tutsan afedersin bi sike benzemezsin. " en doğrusu budur. net. karizmatik ve güzel olan ne yapsa yakışır. bu yüzden manken ve modeller var.
Müslüm gürses'tir be abi. Adam hakkını veriyor. Hani sigara kullanan biri olsam onu görünce ben hakkını veremiyorum diye sigarayı bırakırdım.
görsel
(bkz: gülşen bubikoğlu)

görsel
(bkz: marla singer)
(bkz: jude law)

görsel
görsel
(bkz: chandler bing)
görsel
görsel
dudaklari guzel olan bir kadinsa birde
kirmizi bir ruj surmusse ve sigarayi icine cekmek icin ayni anda dudagini uzatiyorsa, ve o içine çektiği katran- zifti- nikotini yakınlaştığı erkeğin üstüne doğru üflüyorsa ne kadar güzel olsada itici bir izlenim (şahsımca) bırakır derhal terk edilmesi gereken ortamdır.
yakışıklı veya güzelse karizmatik yapar, yoksa çöpçü veya paçoz yapar.
Yaz, alpertunna.

(Sigara sağlığa zararlıdır)
Ben mesela.
(bkz: Mustafa Kemal Atatürk)
görsel
derin düşünen, her boşlukta kendisini başka bir yerde bulan elinden gelse belki de zamanı geriye almak isteyen adam. tabii zihin yorgunluğu
içmeyin dedirtendir...
(bkz: nobody s) dir
ama bırakcam az kaldı iyice azalttım.
yakıştıran insanların kötülük ettiği insanlardır. hayır sigara nasıl güzel içilebilir lan? her nefeste ömründen ufak ufak parçalar çalan illet bir faniye nasıl yakışabilir. görece güzel içsen de aynı bok, güzel içmesen de.
görsel
Hiç Atatürk edebiyatı yapmayın allasen, o leş koku kime yakışır ki. Atatürk bile kaldıramaz.