bugün

Spordan sonra Portakal suyu icen sağlıklı erkektir.
Erken ölecektir.
Sayısı az olan erkek.
Çay da mı e yuh onu içmeyeni dövüyorlar.
içki içmeyiversin bir kaybı olmaz hatta severim.
esrar içiyordur çünkü. çayla kahveyle kafa açmaz. içki zaten içmez. cigara içer.
Şu içen erkektir.
sigarayla içki tamam da çayla kahve ne alaka lan.Çay ve kahve temel ihtiyaç benim için.
Adamdir.
Erkekliği şaibelidir.
basit şeylerle uğraşmayı sevmeyen erkektir.

alkol, koko takılıyordur.

fakirler anlamaz.
Geriye ne kaldı ki. Hadi sigara ve alkole okey verilebilir anlarsın da. Çay kahve eee. Yemeğin tatlının yanında ne tüketir ki insan. Su cola ayran nereye kadar
Böyle bir erkeği geçtim insan yok.Sigara içmiyorsa içki içer çay içmiyorsa kahve içer.Bu 4 şeyden illaki birini içer o konuda emin olun.
çaysiz olur mu be.

erkek dedigin oturdu mu bir masaya, hakkini verir çay icmenin.
Hepsi birarada olması imkansız. Mutlaka birini içiyordur. içmeden çekilmez hayat.
Bende içki , sigara,kumar hiçbir kötü alışkanlık yok. Çay kahveye de çok düşkün değilim ama içiyorum tabiki. Çoğu zaman asitli içecek tercih etmiyorum mesela.şimdi böyle anlatınca kulağa garip geliyo da bence normal bir durum.
Psikologa görünmesi gerekir.
çay ve kahveyi de içmiyorsa bir sorunu olabilen erkektir, doktora gitmeli.
Oldu gebersin aq.

Not: sigara kullanmiyorum.
yaşamasın mümkünse.
(bkz: sheldon cooper)

annesine uyuşturucu kullanmayacağına dair söz verdiği için kafein almaz. adam gibi adamdır.
Büyük ihtimal anlaşacağı kızı zor bulacağı erkektir. Öyle olmasa bile çok sorun çıkacak bir ilişki olur çünkü şu an ortalamalara bakarsak sigara içki çay kahve en az birini seven kız çoktur. biri çok severken bir tarafta hiç kullanmayan erkek birbirlerinin zevklerine ne kadar katlanabilecekler? bu insanlar nasıl öpüşecekler? bence kahve aromalı bir kissing güzel olur ama işte erkek buna ne der? gidin röportaj yapın onla amk.
Fotosentez yapar, sporlama ile cogalir.
liste bu kadar mı amk dedirtendir?! ne diyor la bu değişik. çay, kahve mi diyor?
sağlıklı erkektir. Sigara, kahve, çay içen erkeklere göre daha uzun yaşayacaktır.