bugün

çok saçma tespit.
sigarayı hiç kullanmamış ve sigaradan nefret eden biri olarak saçma bulduğum önerme. sigara belki kişinin sağlığını ya da yaşam kalitesini düşürebilir ancak kişilik sahibi olmakla sigara arasında çok derin bir bağ yoktur. lisedeyken takıldığım arkadaşlarımın hemen hemen hepsi sigara kullanırdı, iyi çocuklardı. şimdi üniversitede çevremde sigara içen insan sayısı epey azaldı ancak ben çevremdeki insanların kişilik sahibi olması konusunda pozitif yönde çok büyük bir değişme görmedim.
Bi de bunların, sigara ile rakı içenleri vardır ki.... hele bi de yanında biraz kavun,peynir,avakado salatası varsa üf be, bir konteynır dolusu kişilik gelse gözüm görmez..
bir camel soft içen olarak neden camel soft içenlerin ayrı tutulduğunu merak ettiğim, baştan aşağa saçma olan tespittir.
Sigara içenlere kin duyan insanların kurduğu cümlelerden sadece biri olsa gerek.
tespittir.

o değilde sigara kullanmayanların habire sigara içenler hakkında bir "tespit sıçma" telaşesi içinde olmaları beyinlerine fazla oksijen gittiğinden midir nedir?
ancak "kişilikmetre" adında bir alet üretildiği zaman gerçekliği konusunda hem fikir olunabilecek iddiadır...
saçmalığın allahıdır.

nargile içenlerin götveren olması başlığını bekliyorum.
ne alakası var çok saçma. kimin neden içtiğini bilmiyoruz ki genelleme yapmak yanlış.
sigarayı bırakanlara ne olacak peki? sorusunu akla getiren önermedir.
edit: bir zamanlar sağlam bir içici olan ben, bırakınca kişilik mi edinmiş oldum? *
Sacmalanir da bukadari fazla dedirten onermedir. Basligi acan yazarin beyninin baglanti kuran yerinde sorun var galiba yada sag lob komple cokmus.
son derece saçma bir önermedir.

aksini kanıtlayan örnekler:
(bkz: atatürk)
(bkz: necip fazıl kısakürek)
(bkz: cemal süreya)
bunu düşünenlerin beyin taşıdığı gibi yanlış düşüncedir. 'beyin bedava ya., hepsi burada, beyin bedava sonuçta.' diyen vataşdaş bile farkına varmıştır da bu cibiliyetsizler varmamıştır.
Adaba , usule ve bilimselliğe aykırı söylem..
kervan derhal yürümelidir.hoşaftan anlamadiği belli olmuştur..
bile bile eşşek olmak
Bir nevi kaşarla evlenmek gibidir.
(bkz: arap sen iç içmeyince sapıtıyorsun) *
soft ve çakma müslümanlara göre mekruh ancak biz gerçek müslümanlara göre haram olan sigara denilen lanet şeyin insanları kişiliksiz kılması durumudur.
komik bile olmayan tespit.
kişiliksiz değildir. daha doğrusu iradesizdir.

ilk entry deki gardaşımız kişiliksiz lafını psikolojiyle temellendirmeye çalışmış ama cancağızım kişiliksiz insan yoktur. yazdıklarının okunacağını düşünürek yaz.
" pislemek için ağız kullanmak doğru bir davranış değildir " tespitine sepep olan durumdur.
(bkz: idrardan karakter tahlilleri)

anlamını öğrenmeniz için lütfen buradan (bkz: kişilik)
mustafa kemal atatürk' ün hatırlanmasıyla çürüyüp toza dönen iddiadır.

(bkz: try again)
boş insan haykırışıdır.
her insan sigara içer ve bu insanlar ikiye ayrılır "aktif" "pasif". pasif olmam ben arkadaş delikanlı gibi aktif olurum hakkını veririm. *
kime ve neye göre sorunsalını akıllara getiren önermedir.
saçma önermedir.
güncel Önemli Başlıklar