bugün

malumunuz sigara fiyatlarındaki artış ve vücuda verdiği zararlardan ötürü sigara bırakmayı kolaylaştırıcı yöntemlerdir.
sigara bırakmaya karar verdiğim ilk gün süper geçiyor. Lakin 2. gün sapıtmaya başlıyorum. 2 paket sakız , 2 paket çekirdek bitiriyorum bana mısın demiyor ? Kafam atıyor sanki.
sigaranın içine siyanür katmak. en alternatif çözümdür. ölünce sigarayı bırakmış olursunuz.
eğer birini severseniz ve yanağını severken söyle bir durumla karşılaşırsanız,
+canımm parmakların sigara kokuyo rahatsız oluyorum.
işte o zaman bırakırsınız.
bu çözüm için ihtiyacınız olan 1 adet sevgili den ibaret. saygılar.
eğer birini severseniz ve yanağını severken söyle bir durumla karşılaşırsanız,
+canımm parmakların sigara kokuyo rahatsız oluyorum.
işte o zaman bırakırsınız.
bu çözüm için ihtiyacınız olan 1 adet sevgili den ibaret. saygılar.
alkole başlamak olabilir, fakat daha pahalıya gelir maalesef..

en iyisi bırakma boşver, sigara candır..
ya karıştırmayın şindi ne güzel duruyoruz..
içmeyin.
18 yaşından önce gittiğimde babamla, 18 den önce başlamıyoruz demişlerdi. o günden sonra düşünmedim, bırakma.
tütün yetiştiricilerinin düşman olduğu bir olaydır. keyif alıyorsanız bırakmayın taraftarıyım.
Öncelikle kafada bitirmek gerekiyor.
Ardından cebinize çerez doldurun ve sigara aklınıza gelince yiyin. Ayrıca naneli şeker ve naneli sakızın, sigarayı bırakmada büyük bir etkisi vardır. Her sigara içmek istediğinizde zararlarını düşünün. Biliyorsunuz ki sigaranın saymakla bitmeyen zararları var. Kararlı olun, azimli olun bırakacaksınız.

Neyse nescafe hazır olduğuna göre, keyifle yakabilirim sigaramı. Kolay gelsin efenim.
Bırakmayın.
Sigarayı bırakın.

Şaka lan şaka.
patlıcan yemek.
alternatif çözümü basittir,
- kendini boş bırakmayacaksın, insan sigarayı boş vaktinde içer
- ikili alışkanlıklarını bırakacaksın, çay/sigara, kahve/sigara
- yürüyüş yapacaksın, spor yapacaksın farkı hissedeceksin.
Bütün alternatifleri bir kenara bırakın. Sigaranın yerine birşey koyarak bırakmaya çalışırsanız, yeni bir bağımlılığınız olur. Sigarayı bırakmanın tek yolu bırakıyorum diyip, ne kadar acı versede bir daha içmemektir. Başka türlü bırakılmaz.
Az önce cebime 8 lira koydum ve büfeye doğru yollandım, büfe dediğimiz 100 metre yok , tam o sırada bi baktim bi çocuk kafasında kapşonu , bi baktım çocuğa kimdir kim değildir , sonra kendine baktığımı gördü , ve dediki : abicim bana yemek alabilirmisin ?
-olabilir dedim , sonra bir baktım , çocuğa aç olduğu gerçekten yüzünden anlasiliyordu.

Gel benle dedim , büfenin az ilerisinde durumcuye götürdüm , bir durum söyledim. Ve 8 lira camel white parasini masasına bıraktım afiyet olsun dedim. Artan paraya ise çikolata ye dedim.

Sonra eve doğru giderken dedim , 8 lira verip hayatımızı mahvedecegime 8 lira verip hayatları güldurelim.
-pis kokuyorsun
-hergün -10 lira
-biraz koşsan hareket etsen götünden soluyorsun parayla sağlığını bozuyorsun. hadi şimdi gençsin bir nebze bedenin tolere edebiliyor yaşlanınca ki senin yaşam refahı düşürmek niye?
-sana bahşedilen bedene kötü davranıyorsun resmen seni rezil*
sen hayırdır..
bunu düşünebilecek kadar kendine zaman ayırabilecek her insanın ihtiyacı olmayan çözümlerdir. çözüm sensin.*
Sigara içme isteği aklınıza her geldiğinde şeker yemek.
Winston slim sigara için. O kadar acı ve kötü bir sigara ki iki günde sigaradan soğudum.
(bkz: puro) kalitesizlerden değil ama alıcan 3 tane pahalı böyle inceleye inceleye içicen.
sırf sigarayı bırakıcam diye elektronik sigara denen alete yüzlerce para verenler sonrasında ise ikisini de bırakamayanlar var. sigarayı bırakmak tamamen psikolojik. iradenize hakim olduğunuz zaman çok kolay olmasa da bırakacaksınızdır.