bugün

en yakın arkadaşıyla birlikte aynı erkeği severek evlenmek. ev işlerine yardımcı olacak insanlar olmasını sağlamak. sırtından sopayı karnından sıpayı eksik edilmeyen bir kadın olarak falan yaşamak istemesi gibi hayalleri olduğunu düşünmekteyim. ama bu konuda yanılıyor olduğumu düşünmek en iyisi tabikide
(bkz: 2 girls 1 cup)
sabrinin hayal dünyasından daha bir vahimdir.
herkesin bacı, kardeş, enişte olacağı dünyadır.
kocasını nasıl tatmin edebileceği üzerine denemeler için sınırsız imkanın ayaklarının altına serileceği dünyadır.
yeri gelir 2. eş alabilirsin yeter ki kasıkların soğusun aşkito, der yeri gelir bak arkadaşım var çok klas şekilleri şemalleri varmış sen he dersen ben zaten razıyım kocacım, sayıklar.
kimle hangi insanla birarada bilemiyorum ama böylesine sadık böylesi açık fikirli kadın tinto brass çalışmalarındaki karakterlerde bile yok, eminim. zira hepsini izledim ve irdeledim.
kimin kime taktığı belli olmayan dünyadır.
benim rocco pozisyonunda olacağım dünyadır efendim.

1+2,1+3,1+5 hatta hatta 2+2 ve 2+1

anlayan anladı.
sadece kocası ve bir sürü kadının olduğu dünya. acaba biseksüel falan mı ya? grup olaylarına mı girecek kumalarla?
mezhebi geniş değil sınırsız...
üreyen üreten bir dünya.
paylaşımda sınır tanımayan bir agm dünyası.
Öyle bir dünya ki, herkesin kardeşçe yaşadığı, sınırların ve sınıfların olmadığı, düşünceleri, inanclari, fikirleri yüzünden kimsenin dışlanmadığı, insanların birbirlerine saygı ile yaklaştığı, savaslarin olmadığı, çocukların ölmediği bir dünya değil elbette.

Sibel üresinlerin kafasindaki dünya, kadınların, sadece üremek amacıyla kullanıldığı, bilinçli olarak cahil bırakıldığı, ellerinden kişiliklerinin alındığı erkek egemen bir dünyadır.

Ha! Bir de grup sex serbest olsun isterler. Belki de tek isteği budur sibel'in dünya hakkında.

(bkz: işte bunlar hep sex)
psikoloğa gitmesi gereken bir insandır kendisi.

hani marjinal bizdik ?
kendisinin islami olduğunu sandığı bir dünyadır.

zaten kendisi kendine dikte edileni empoze etmek istemektedir. allah bilir o söylediklerine karşı bi yerlerden para alıyodur. bilindiği üzre bi şeyi en harika bi şekilde o gruptan birisi söylerse ikna edici olacaktır. bi fenerliye "gs çok büyük takımdır" dedirtmek, bi türk´e "kürtlere toprak verelim, orası onların vatanı canım" dedirtmek, bi kadına kadın haklarını çiğnetmek
hep taktiksel işlerdir.

bahsi geçen dünya sibel üresin´in değil, onu oraya çıkartıp öyle konuşturanların dünyasıdır. sibel teyze de sadece bir piyondur. atmışlardır önüne bi 100bin dolar, şuraya çıkıp şunu söyleyeceksin demişlerdir, o da emir eri gibi çıkar yapar, o işi.

cia´nin türkiye masasının yıllık bütçesi 1 milyar dolardır. adamın "bop" diye kesinlikle hayata geçirmek istediği bi projesi var. sana tabiatıyla her koldan saldıracak. kadınları yönlendirme taktiği o. "bak bazı kadınlar böyle düşünüyolarmış, neden olmasın?" falan diye milleti zehirlediler mi, tamamdır, halk olarak bop´a yürümeye başladık, demektir. 100bin´e söylemezse, 200,300 önerirler, adamda paranın sınırı yok ki...türkiye´ye "ılımlı islam" elbisesi dikmişler, böyle üresin, türesin le falan, o elbiseyi giydirecekler.

çoookk satın almışlardır bizim basından adamları. kitaplarda yazıyolar kendileri başka memleketlerde yedikleri haltları, aynı şeyleri bizim memleketimizde yapmadıklarını hiç sanmıyorum. o sibel üresin, şimdiye kadar , mesela bundan on yıl önce niye çıkıp konuşmamış öyle, yok muydu öyle kadın o zamanda, "inancı yüzüden konuşan"...inanç bahane, onun altında tabii ki de başka "dümenler" var.