bugün

bir sanatçı olan sibel can'ın şarkı söylerken, tv programındayken, konuşurken hep bir cilve halinde olması durumudur. dikkat edenler görecektir.
(bkz: cilvelenme şırfıntı)*
nedenini bi türlü anlamadığım olaydır. daha çekici olduğunu sanıyor sanırım ama itici oluyor farkında değil.
kadın yurdum erkeğini tanıyor, neye tav olur biliyor. hem cilve yapmak bu kadar mı yakışır bir kadına dedirten durumdur.
üç çocuk annesine yakışmayan tavır.
dudaklarını dışa doğru bükerken aysu kayacıya benzediği ve doğallıktan pek bir uzak olduğu gerçeğini gözlerimizin önüne sermesi olayıdır.
itici olmasının en büyük sebebidir. bi' rahat dur be kadın! *
belki de sıcak kanlılıgından goze oyle gorunen davranıstır. sahnedeki "cilve" anlayışı ise yururken seyirciye donuk bacagını eliyle etegini cekistirerek gostermektir.
fazlaca kadın olmasından kaynaklı durumdur .
öz güven fazlasından olan durumdur. artık yanında çalışanlar nasıl gaz veriyorlarsa kendini miss world falan sanmaktadır.

(bkz: iğrenç)
erkeklerin tek anladığı dili kullanarak prim yapmaktadır.
(bkz: uludağ magazin servisi)
itinayla ünlü incelenir bu serviste.
şimdiye kadar farketmedğim sibel canın cilvesi;
evet doğru lan hakkat.
çözüm için aynaya bakması yeterli olacaktır. Michelin lastiklerinin reklammında oyanayabilecek fizik kondisyona sahiptir kendisi.

http://scooterpig.com/wp-...oads/2009/07/image002.jpg
bulent ersoy cilvesiyle yarisabilecek igrencliktedir. ulan 100 yasina geldiniz hala liseli kiz tripleri, yakisiyor mu?
çok komiğime giden bir haldir ve basittir.
(bkz: sözlük yazarlarının ereksiyon halinde gezmesi)
yapmacık hareketler bunlar , bir daha bir daha .
başlıyor şimdi lay lay lay dabaraba rap rap rap .
hülya avşar'ın "bu ülkedeki en güzel kadın benim" ya da banu alkan'ın "benim ölçülerim 90-60-90" triplerine benzer.