bugün

en sevdiğim bbc dizisi. yeni sezonlarına değişik bi' kafayla girecekleri kesin;

http://www.cinemablend.co...cial-Set-1800s-70717.html
Yalnız her sezon 3 bölüm izleyiciler için kesmez.
görsel
Moriarty bomba bomba geliyor galiba dedirten, sezonu bekleyen izleyicilerinin sabrını sınayan dizi.
bugün itibariyle başladım her sezonda sadece üç bölümcük olmasıyla şaşırttı. üç bölüm bir sezon eder mi lan...
Son gelismelere göre 2100 yilina ertelenmis ve ismi sherlockun torunları die deisecek diyola .
2017'ye kadar bekleten dizi. amk 3 bölüm çekmek için neyi bekliyorsunuz.
diziyi henüz izlemeyip izleme kararı alanlar! sözüm size. tünelin ucu bomb.k bi yere çıkıyor, izlemeyin. yokmuş gibi davranın seneler sonra çocuk çömbelek hep beraber finaline kadar izlersiniz.
Tavsiye edilmez. 3 mükemmel bölümden sonra 2 yıl beklemek... Ölüm gibi.
artık başlamasın zaten. her sezon başında önceki sezonu baştan izlemekten bıktık. bu ney amk! adamlar* * dizinin arasına üçer film sığdırdılar be!
2017 nedir amuhagoyyim dedirten dizi. yeni sezonu beklerken evlenir 2 cocuk yaparım lan.
her zaman beni güldüren ender repliklerden biri aklıma gelir.

(bkz: no shit sherlock)
lannnn! illallah ettim be. her sezon sinirlenip bırakıyorum izlemeyi. ama yayınlanır yayınlanmaz da ilk izleyen ben oluyorum. yeter abi koy artık 2 sene olacak ya nerdeyse
büyük ihtimalle dördüncü sezonu aynı zamanda son sezonu olacak dizi. bunun sebebi de bu diziyle ünlenen cumberbatch ve freeman'ın deli gibi ünlü olması ve başka projelerde yer almaları. hatta 4. sezon için steven moffat ikna etmiş ikiliyi. güzel haberse bu 4. sezon için noel özel bölümü hazırlanmış ve bu noel'de yayımlanacakmış. bölüm viktorya dönemi ingiltere'sinde geçecekmiş. yani sherlock aslına geri dönüyor.

idareli izleyin beyler, bu son olabilir.
harika bir dizidir , ne yazık ki 2010'ların dünyasına uyarlayınca bir kaç hata da meydana çıkmıştır , lakin yinede süper dizidir. yılda üç bölümcük çıkar.
en overrated dizidir.
yeni sezonu bir türlü gelememiş dizi.
gelmiyecegini biliyorum ama insan bekliyor işte.
ancak bittikten sonra tavsiye edilmesi gereken dizi. ikinci sezon oynarken diziyi tavsiye ettiğim bir arkadaşım tarafından mütemadiyen küfür yiyorum. haklı tabi.
Her sezonu heyecanla beklenen ender dizilerden biridir . Kitapları da okunası kitaplardır .
4.sezonu merakla beklenen dizi. çok beklettiniz lan sabır kalmadı artık.
steve amcanın "izleyenler çok mal. bir şey kaçırmışlar, bu sezon onun üstüne yoğunlaşacağız" demesi üzerine, "ulan ne ola ki bu küçük detay acaba?" dedim kendi-kendime.

guy ritche yapımı 2 sherlock holmes filmini izledim, hikaye ve romanları tek-tek okudum. sherlock dizisini tekrar izledim, özellikle, 2.sezon finali ve 3.sezonun 1.bölümünü 5-er dakikalık parçalarla analiz ederek izledim ve böyle bir sonuca vardım.

"sherlock o binadan atladı mı, atlamadı mı malum değil. onu siktiret te, moriarty'nin cesedi noldu lan acaba?"

bence, kaçırdığımız boşluk burda ve yeni sezon da bu hikaye üzerinden gidecek.
(bkz: en çok küfredilen dizi yapımcıları)
senaristlerine ağır sövdüğüm dizi. bıktım beklemekten.
Beklemekten ciğerimi dolduran dizi.
güncel Önemli Başlıklar