bugün

5 ağustos 2015 akşamında deplesmanda maça çıkacak olan fenerbahçe' nin seyirci sayısının 10.000 , bu sayıdaki evli insanın 8.000 kişi civarında olmasının düşündürdükleridir. 8.000 seyircinin eşlerinin Ukrayna gibi karışık bir ülkeye kocalarını göndermeleri manidardır. Güvenin göstergesidir.
2000 civarında bekar insan olabilir mali nedenlerle.
(bkz: gereksiz başlık açmak)
Fazladır. Eşlerinden izin koparabilmiş taraftardan ziyade, şahsen eşim deplasman izni istese "beni niye götürmüyon şerefsiz!" Diye çemkirirdim.
Yanlış olmasın, kocamı değil fenerbahçe'yi kıskandığımdan.
fazlasıyla düşündürücüdür. kendi adıma düşünüyorum da; üşengeçlikten sahile yürüyüşe çıkmayan ben, ukrayna'ya maça gideceğimi söylediğim gibi kıskanç olmayan eşim tarafından bile paramparça edilebilirim.

fakat, gidenler dikkatli olsunlar. stop sex tourism adı altında örgütlenen bir grup, otellerde yakaladıkları bu kişilerin ellerini ayaklarını ve gözlerini bağlayarak çırılçıplak sokağa atıyorlar. boynuna da stop sex tourism tabelası asıyorlar.
futbol adına gidecek evli erkeklerdir.ekran başında 'takımlarını desteklemekten' sıkılan , bir de canlı canlı 'takımlarını desteklemeyi' arzu eden futbolseverlerdir.aşağıdaki muhabbeti akla getirir.

https://www.youtube.com/watch?v=HLwGpCjGGUo