bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
Güzel yazan, okunulası yazar.
beşinci nesil dikkatli yazar. gammaz'lığa uygun yazar. yazar ki yazar.
(#3044366) tamamdır, bendendir, mümkün mertebe izlenmeyi haketmektedir..yazılarının devamını diliyorum..
(#3166463)

tebrik edilesi yazar.
dün itibariyle, kız öğrencilerin çoğunun evlerine fuhuş yuvası, dolayısıyla da kız öğrencilerin çoğuna or.spu diyen bir yazarın -hepimizin virüsünü taşıyan bir canlı tarafından ısırılması sonucu yakalanabileceğimiz toplum sağlığını tehdit eden bir hastalık olan- kuduz olma ihtimaline dikkat çektiği için çaylak yapılmış yazardır. bu hastalığın insanlardaki başlangıç belirtilerinin arasında "saldırganlık, uykusuzluk, psikiyatrik bozukluklar ve depresyon" bulunduğunu hatırlatmamız gerekirse bu belirtilerden yola çıkarak yetkililere halk sağlığını korumaları için seslenen bu yazar çaylaklık mertebesine eriştirilirken, kız öğrencilere or.spu diyen bir yazarın halen sözlükte yazarlık yapması dikkat çekicidir.

bkz: (#3248751)
Aramıza dönmesini sabırsızlıkla beklediğimiz yazardır.
Çaylıklık cezası sona ermiş yazardır.
zirve muhabbetinde "muhabbetin gözüne koyduktan sonra" beni sözlükten ihraç ettirmeyi kafasına koyduğu her halinden anlaşılan*; olgun, doğal, hoş sohbet intibası yaratan sevecen ve sıcak kanlı insan.

bölüm 2:

"seğmenlerde bir zirve yapalım, kuçukuçuları da alalım gelelim"*
kendisine söz vermemden dolayı katıldığım ve çok eğlendiği(m/z) zirvede benimle fazlası ile ilgilenmiştir. köpeğini emanet edecek birisini bularak bizi korkulardan kurtarmış yazardır. iyi muhabbet insanıdır, en yakın zamanda tekrar iki kadeh tokuşturmak ümidiyle.
spoiler verememe sorunumu bana hatırlatan yazardır, sağolsundur. gammaz mısın nesin beee
nickini* google'a sorduğunda 90'larda ve 2000'lerin başında sadece kendisi çıkan yazar. Artık oyun kahramanı bile olmuş. Bütün bunlarla alakası yoktur bu yazar kişisinin. Bir zamanlar bir taraflarından uydurduğu ve yalnızca kendisinin olan kullanıcı adının bu hale gelmesine de üzülmüştür. "Onların hiçbiri yokken ben vardım", "Taklitlerinden sakınınız", "başka şubemiz yoktur" yazarı.
miğferi harcama hevesiyle sözlüğü türk ceza kanunu'na çevirip kendine praetor misyonu yüklemiş yazar.
beşinci nesil yazar.ayrıca beni zall ile karıştıran yazar demiştim sana onca yazarın içinde bulamazsın beni diye.*
http://www.formspring.me/dombili