bugün

2011 genel seçim sonuçlarını gören ulusalcı-kemalist-atatürkçü-chpli-darbeci kesimin kudurması azından salyalar akıtarak millete laf atması durumudur.

evet hırsınızdan ağızlarınızdan köpükler fışkırıyor . sizden bi bok olmaz bunu elli defa dedik. medya desteğini arkanızda alınca kendinizi bir bok sanıyordunuz. facebooka üye olunca kendinizi elit sanıyor, benim köylü kardeşime tepeden bakıyordunuz.

bir takım elit orospuların oyunun çobanıyla bir tutulmasını gündeme taşımasına yardımcı oluyordunuz. ne oldu lan size?
kemalistlerin ağlayabileceği durumdur.
tek söyledikleri

1.cahiller

2.gitcaz bu ülkeden

3.sikiliyorlar bunlar.

4.atam yetiş falan fıstık.

lan be hey dürzü nerde?
kuduran yazarlar sadece ulusalcı-kemalist-atatürkçü-chpli-darbeci değildir. doğuda nice terörist***** milletvekili seçiliyor ve bundan kaygı duyulmuyor. üstüne üstlük bu tür entryler de eskiye boğuluyor...
benim evet. hatta gözlerim doldu. resmen milleti gerizekalı yerine koyan, bi dediği bi dediğine tutmayan, hakaret eden terbiyesiz, aşağlık, saygısız, dini kullanan, hırsız, ahlaksız bu hükümetten kurtulamadık. oy verenlere gerizekalı demek istemiyorum çünkü böyle bişeye inanmak istemiyorum. vatandaşımın bu kadar kör olduğunu kabullenmek istemiyorum. ama sırf çıkarı olduğu için, yandaşlarına, oy veren vatan hainlerine, evet vatan hainlerine, duyduğum öfkeyi tarif edecek kelimeler bulamıyorum. kuduruyorum evet. allah kahretsin kuduruyorum, sinirleniyorum. artık özgür değiliz hiç bi bakımdan. yarınımdan endişeleniyorum, devlete rahatça sırtımı dayayamıyorum. artık korkuyorum. ülkemi sevdiğim ve onun iyiliğini düşündüğüm için hor görülmekten korkuyorum, kuduruyorum. ülkeme olan sevgimi kaybetmekten korkuyorum. son umudumu kaybettim çünkü bugün.
muhtemelen chplidir.
sayıları hızla artan sözlük yazarlarıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar