bugün

her seçim öncesi ak partiyi karalamalarına rağmen seçimde birinci olduğunu gören solcunun yüz ifadesidir.
seçim sonrası yüzlerinin sanki biraz şey olması
tayyip'in ikna kabiliyeti yüksek aga, adam şanslı.
suriyeli itlerin oylarını geçerli saydıran bir hükümetin varlığını bildiğinden hiç uğraşmayan iplemeyen bir surat ifadesine sahip olacaklardır.
Limon yemiş gibidir.
solcular onurlu şekilde duracaklar ama chplileri soldan sayıyorsan onların zaten bakacak yüzleri olmayacak...
sağ-sol mu kaldı hay yavrum diye bir teyze sesini kulağımda çınlatmıştır, insan gerçekten hayret ediyor.
Cigaralıktan kafa gidik olacağı için manasız düz olacaktır. Ben değil ama ben bıraktım. Ben uyucam mk takip etmicam bile. Akp vuracak çünkü biliyorum.
http://i.imgur.com/QHcss.gif
gerçekten solcuysa seçimlerde oy kullanmayacaktır. Çünkü "A" partisinin "B" partisinden farklı olmayacağını bilir. Sorunun partilerde değil sistemde çözümün sandıkta değil sokakta olduğunu öğreneli çok olmuştur. Gel gelelim seçim sonrası yüz hali akp kazanırsa daha iyi olacaktır. Çünkü akp gerçekten halkın sol içi politikleşmesine ve saflaşmasına istemeyerekte olsa büyük hizmetler sunmuştur. Şu sözü de etmeden buralardan gitmemek gerekir;
"Seçimler bir şeyleri değiştirseydi yasaklanırdı."
sanki biraz şey gibi.
beklenti seviyesine göre solcudan solcuya değişir.
Tam olarak şudur;

aglama melis gibidir.
Mor gibi birşey.
görsel
görsel
görsel
unutulmaz.

görsel
görsel
görsel