bugün

şerefsiz bir gecede 4 kez kan aldı parça pincik ettim.
vıcık vıcık yaz sıcakları henüz tam olarak başlamadığından oturduğu yerde şöyle beklemektedir.

http://galeri12.uludagsoz...lk-sivrisinegi_775127.png
henüz tanışmadığımdır.
herkese yeni gelmiş. ben bir aydır her gece her gece avlanıyorum. çıkarıp bir bardağa kanımı koyup verecem oradan içsinler amk. her gece genişlettiğim yetmedi.
Henüz bana uğramayan, ama geleceğini bildiğim sivrisinektir.
Daha bana uğramamış olan sivrisinektir.
Sol omzumu, seyir rotasında üç ayrı yerden ısırmıştır. Kafası kıyak sivrisinek istemiyoruz!
Temelin karinca fikrasi gibi; bu ilk sivriyi oldursekte digerleri, bunun cenazesine gitse.
kendisi az önce yanağımda son nefesini vermiştir.
Sinirimden ağladığım gerçeğidir. Havada keskin bir süzülüş gerçekleştirdi yavaşça avcumun arasına aldım sevgiyle sarıldım. Ardından elimi açtım ve hiçbirşey bulamadım. Kaçmış şerefsiz bunlara sevgi de yaramıyor.
Parmak arası, topuk, dirsek vb. Kaşınması zor yerleri ısıran orospu çocuğudur. Her sene daha bi hırslı geliyor ibneler.
an itibariyle diğer tüm sivrisineklere ibret-i alem olsun diye odanın ortasına vıcığını çıkarttığım yaratık. yılanın başını küçükken ezmek lazım, alıcaksın bunların üç beşini meydanlarda sall... yok o başka bişeydi.

bu korkunç manzaradan sonra sanırım yaz boyu rahatım.

korkun benden. acayibim.
o öldü, kabullen artık sözlük.
Bacağımı 5 ayrı yerinden ısırarak sezona hızlı bir giriş yapmış bulunmaktalar. Yaratandan ötürü bile sevilmiyorlar.
sezonun ilk kanatlı karıncasını nereye yazıyoruz genşler benim odada çok vard.. ah ayak parmağımı ısırıyorlar mk! git çalış misyonunu tamamla hayvan!
az önce karşılaştık kendisiyle. kıpır kıpırdı, kanımı emmek için tam teçhizat hazır ve nazır durumdaydı.
Henüz beni sokmamış olan tiksinç yaratık.
sinir olursun fakat bir yanın da mutlu olur. sivrisinek demek yaz demektir, yazın habercisidir... sivrisinek gelmişse yaz da gelmiştir...... ooff offf.
bu sezon için henüz tanışmadığım sivrisinektir. allaha yakın, bana uzak olsundur.
piçliklerine bıraktığı yerden devam edendir. ilk işi olarak uykunun en tatlı anında kulağın dibinden bir ileri bir geri geçer.
henüz rastlamadığım için kendimi şanslı hissettiren hayvan.
Haşin ısırıklarla tahrik etmeye şimdiden başladı.
uykusuz gecelerin habercisidir. sinirli geceler bekler bir nevi.
(bkz: i know what you did last summer)
Eskisehir gibi bir yerde oldugunda "bu nasil sezon mahmut abi tamam kan falan emecez de baksana gunes varken 4 derece" derken soguktan donarak olen sivsinektir. Bu olayin uzerine eskisehir sivsinekler olaganustu hal toplantisinda 6 milyon Nanotech isi yalitimli siviogullari iclik kiyafet siparisi verilmesine kisinda gerekli durumlarda ozel timlerin bu kiyafetlerle ava cikmasina ya da olasi bi kizilay soygunu ile 2 yil dinlenebilecekleri kararlari alinmistir.