bugün

Toplumda ne derece hasta insanların yaşadığını gösteren, tabiri caizse ülkenin tam bir tımarhane dönüştüğünü ispatlayan durum. insanların otobüslerde üst üste balık istifi gitmesini göre göre kimilerinin nüfus artışını desteklemeleri de ayrı bir muhakemenin içeriğidir.
troll başlığı görünümlü gerçek bir olay. Varın memleketin halini siz düşünün.
yurdum insani ne yapsa yeridir dedirten olaydir.
(bkz: sinirliyim ben) *
sadece türkiye'de görebileceğiniz aksiyon sahnesidir. hatta şoför daha sonra bacak omuza yapmaya çalışmıştır.
otobuste bulunan her yolcunun hayatini tehlikeye atmaktir. linc edilmeyi hak etmis olmaktir ayni zamanda. malesef kolay kurtulmustur vatandasin elinden. bi guzel pestilini cikarsalar guzel olurdu.
(bkz: intihar etmek)
sanki pilotu kalk krizi geçirmiş uçağı indiriyorlar amk.

- kapıyı aç kapıyı, kapıyı aç.
+ hangisi be!
öncelikle iett şöförlerinde son bir kaç senedir kuzey tekinoğlu ve kadir inanır modundalar herşeyi hak ediyorlar. şayet tanıdığım bir şöför resmen uzaktaki yolcuya (otobüsün arkalarında duyamayacağı bir yerde) hakaret ediyor kendince adrenalin yapıyor herhalde, e bu adam benimle samimi olmadan önce banada saymışlığı vardır. farzet o kişi seni duydu sonra ne olacak?, sonrada vay efendim neden uçan tekme yiyoruz neden kroşe yiyiyoruz.
durağın 50 metre uzağında indirip durağın 5 metre ötesinden almayan tüm şöförlere, o dandik ikarusların kasap boncuğu gücünde olan kapısından cebir kullanarak geçilmesinin ardından, kafasının tam kondiğine* vurulması gereken tekmedir.
geçen haberlerde izlediğim gülünesi olay .
Ama iki tarafta haklı otobüsler tıklım tıklım binecek yer yok adam sıkışmış binmiş gergin sinirli...
Otobüs şöförüde haklı adam aynayı görmüyo nasıl kullanacak ...

Tekmede on numaraydı iyi akıl etmiş iki ayakla atın çiftesinden sert olmuştur
akabinde uçan tekme atan şahısa da bir aparkart gelmelidir.*

izleyince insanın gülesi gelmiyor değil ama bu haberi çok daha farklı bir şekilde de görebilirdik. sinirine hakim olamayan o beyinsiz yüzünden direksiyon hakimiyetini kaybeden şoför arka koltuğunda bebek olan bir ailenin arabasını biçebilirdi. insanlar ölebilirdi. bunun sinirle de alakası yok gerçi bu tamamen aptallık.
kafayı yemişliğin daniskasıdır.

yapan arkadaş kesinlikle bir psikoloğa görünmeli ve psikolojik destek almalıdır.

o otobüste olsaydım o tekme atan adamı pek münhasır bir şekilde döverdim.
cahillik ve dengesizlikte gelinen ibretlik noktanın gösterimidir. tanrı bizi bu andavallardan korusun.
toplu taşıma kullanan herkesin en az bir kez aklında kurduğu aksiyondur. hayal olarak kalması herkesin yararınadır.
o kavga anında otobüsü kim kullanıyor sorusunu akla getirmiştir. (bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)
bir otobüs içerisinde yapılabilecek, gelmiş geçmiş en psikopat hareketlerden biri. hayır nasıl bir kafayla hareket halindeki otobüs şöförüne uçan tekme atma gibi 40 değil 400 yıl geçse akla hayale gelmeyecek bir hatayı yapabilir anlamak mümkün değil. o adamı orada linç ederlerdi ama işte kimse de etliye sütlüye karışmıyor artık. büyük faciadan dönülmüş, rabbim korumuş valla.
http://www.youtube.com/watch?v=gjRc8QwsR8k

kendisiyle bizzat tanışmak istediğim metropol gangsteri. gerçekten giden otobüstün şoförüne uçan tekme atmak müthiş bir maceraperest olduğunu gösterir kendisinin.
Odunu yemekle sonuçlanabilir.
güncel Önemli Başlıklar