bugün

* okuldan sonra gidip 3-4 saat oturup da 10 kişi birer soda, sprite vb. içip kalktığımız mekan. çok gidince sizi seyir odası diye özel bir yere alırlar. 10 kişi yayılırsınız odaya. ohh mis.
nargilesi süper mekan. hem ankara üniversitesi' ne hem gazi üniversitesi' ne yakın olması sebebiyle günün her saati tıka basa doludur...
Bursa 'da uludag yolunda sehri yukarıdan gören arabada veya masada servıs alabıleceğiniz ,Bursa merkezle arasında 5 derece ısı farkı olan cay bahçesi.
besevler subesinin alt katinda kagit oyunlari oynanabilen ancak telefon çekmeyen, girisinde yer bulmakta zorluk çekilen fakat okul sonrasi koltuklarin rahat olmasi insani cezbedici kilsa da ümiyköy'deki ferah ortami aratan cafe.
ankara'da umitkoy'de bulunan, 2 katlı, muhtemelen bölgenin en popüler nargile kafesi. servis kalitesi ve nargilesi vasatın üstündedir, fiyatları diğer semtleri düşündüğümüz zaman gayet güzeldir. bir de bahcelievler'de şubesi varmış daha önce açılan ama oraya gitmedim hiç. özellikle öğle vakitlerinde kreşi andıran bir yaş ortalamasına ev sahipliği etse de gidilesi, yazın terasında nargile içip tavla oynanası mekandır. karikatür kıvamında garsonlarıyla da tanınır, bir tanesinin saç modeli ankara'da efsane haline gelmiştir. arkadan bakınca batman'e benzer bu vatandaş.

(bkz: ma badi)
(bkz: big babol)
(bkz: nargile)
(bkz: kis nargilesi)
ankara da hd olarak maç yayını yapan ilk kafedir. halen euro 2008 maçları hd olarak devam etmektedir. buyrun sitesi:

http://www.seyircafe.com/ * * *
ankara'da nargileyi en iyi yapan cafelerin başında gelmektedir, nargilesi mükemmeldir. gidebileceğiniz güzel cafeler arasında yer alsa da, cafe her daim tikicanlarla doludur. ben bir ara ray ban gözlük ve marlboro light içmeyenleri almıyorlar sanıyordum o derece.
Amasya nın güzel manzarasını sizlere sunan ve geceleri tadından yenmeyen mekan.
12 liralık açık büfe iftarı, sınırsız portakal suyu, salatasıyla kraldır.
amed in en manzaralı yerlerinden birinde şubesi olan cafe.