bugün

8. nesil yazar ve ilk kez yazar başlığı açtığım biri. ben gördüm ilk. gerçi neye el atsam bokum gibi oluyo ama dur bakalım.

edit; lokum gibi çıktı la.
seyiluk : Rize ili Fındıklı ilçesi Sulak köyünde yaşayanlar ve vakti zamanında oradan Adapazarına göç eden insanlar tarafından kullanılan, deli, sıyrık, anlaşılmaz işler yapan, deli deli konuşan insanlar için kullanılan yerel bir kelime. Yazarın rahmetli babaannesinin ve anneannesinin çok kullandığı kelimedir. yaptığınız garip yada ne biliyim çılgın bir şeye karşılık "habu seyiluk dur daaa" derler bizim ihtiyarlar.
hoşgelmiş bir yazar.

koştursun efendim sözlükte.
hoşgelmiş bir sekizinci nesil. *
fikrimce boş olmayan sekizinci nesil yazar. hoş gelmiş.
(#11489703) ne yazacağımı bilmesemde sadece ''bişey'' yazsam olur mu dedigim. Hoş gelmiş yazar.
(bkz: #11795729)
beni benden alan yorumun sahibi,tebriklerimi sunduğum yazarımızdır.
8. nesil kaliteli ve başarılı yazarlardan. ayrıca çok iyi bir insan.
hoşa giden entrylere sahip yazar.
adamdır. adam gibi adamdır. adamın hasıdır. yazsa da konuşsa da takip edilir. sözünün eridir. benim de buraya gelmemde ki ilk etkendir.

(bkz: sevilir ki)
nesildaşımdır, an itibariyle (#13810282) yarmıştır. klavyesine kuvvet nesildaşımın.
şekerli leblebi tozunudur kendisi. öyle samimi öyle içten.

not: çoğacayib kibar bişii oldum ben. oha lan hasta felan mıyım aceba.
toprağım olan yazar kişisidir kendisi. rizelidir.
türkçe'sinde mizahını gösteren hoşgelen yazardır. karnımı ağrıtmıştır.(#13848002).
zaman zaman güldürmüştür kendisi. türkçesi güzel anlaşılır ve okunaklı yazar efendim.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
(#14331990) yazdıklarıyla o kadar boş konuşan birbirlerine sallayan taraftarlara, taraftarlığın ne demek olduğunu göstermiş. selamlarımla.
nickinden karadenizle bir bağlantısı olduğunu düşündüren yazar.
(#15810589) kenan erçetingöz olabilir.
çok tatlı yazar. ayrıca yazdığı entry'ler de kaliteli. sözlükte kaslı erkek açığını kapatacak yazar da olabilir.
altenatif tıpta çığır açan yazar. hoşsohbettir efendim.
köfte-patates-ayran fetişidir.
kendisi 52 yaşında dar paça kot giyen bir emoymuş efenim. biz öyle duyduk. * * *
54 yaşında genç irisi çılgın bir gençtir. dar paça pantolunun altına boğazlı ribak giyer, beyaz çizgili, siyah gömleğinin açık olan ilk dört düğmesi beyazlamış göğüs kıllarıyla geceleri de farkedilebilmesini sağlar.

iyice olmuş, dalından kendiliğinden düşmüş böyle buruş buruş elma'yı çok sever. yer la onu.
(bkz: #16579552)
büyük geçmiş olsun. çok iyi anlatmışsın bro. hem ağlatıp hem güldürdün.