bugün

Ee sonra?
Ee başka?
Sevdiğini söyle vs vs.
Fotosuz yapılması daha güzel olan eylem ama sesli yapılırsa acayip fena deli fişşek bişeyler oluyor.
ah ah özledim.. baya uzun zaman oldu yapmayalı. nudelisi makbuldür.
Eski zamanlarda mektupla mı yapılıyordu acaba.. haftadan haftaya cevap bekleyerek..
daha önce seviştiğin biriyle yapınca az da olsa anlamlı olan ama hiç sevişmediğin biriyle yapınca çok saçma gelen eylem.
ezik insanların kendisini kandırdıkları çağdışı yazışma türü.
Genelde "keşke şimdi yanımda olsan" cümlesi ile başlar, ağza yüze boşalma ile son bulur...

Bir ergen aktivitesi...
sağlıklı, kaslı ve seksi bir erkekle yapıldığında müthiş tatmin edici bir eylem. sigara içmeyen erkeklerin teni parlıyor adeta. uvv, ıslandım. ihihi.
"Şimdi seni emiyorum." Hahahahahahahah.
Ocağına düştüm yavru kucağına düştüm yavru diyerek başlatılabilir.
bazısı da yapıyor bu sporu be...
Nefsi köreltmek için sacmalamaktır.

Yazı mı yazayım kendimle mi oynayayım hayal mi kurayım?
-abim geldi
+abini de sikiyorum...
Kalt izlemiş kızlarla fazla denemeyin.

--spoiler--
Elden ayaktan düşüreyim mi seni
--spoiler--
isterse barbara palvin yazsin, oyle mesajla benim emaneti yerinden oynatamazlar. temas hastasiyiz.
kimle yaptığına göre durumu değişen yazılı eylem...

çok sağlam bire komedi unsuru da olabilir aşırı tahrik edici bir durum da yaratabilir ama tekrar ediyorum karşındakinin kim olduğu çok ama çok önemli...

not: daha önce seviştiğin biriyse değme keyfine...
gerçekten yukarıdaki arkadaşın dediği gibi karşındakinin kim olduğu çok önemli. kimi zaman seksin kendisinden bile daha zevk verebilen bir eylem.
görsel

Dışardan bakınca saçma ve bi o kadar komik gözüken olay ama insan konuya dahil olunca aklını yitiriyor..
"sıradan bir mesajlaşma ise pek etkisi olmaz ama bunu tanıdığın ve bildiğin bir karşı cinsle yapıyorsan reel yapılan sex kadar etkisi olmasa da ciddi etkisi olur" bu eylemi gerçekleştirmiş yakın bir arkadaşımın bana sarf ettiği sözlerdir.
güzel birşeydir. cuckoldsever evli çiftlerin cinsel hayatına renk katar.
aptal bir ergen seksi. salak mısınız sexting nedir? bu kadar cinsel açlık çekiyorsan buluşun sevişin.
Anlamsız bulduğum için yapmadığım bir şey; yani kamon, te memleketin öbür ucundasın ama evet şu an beni öpüyorsun aynen. Hıhı hissettim evet.

Yalnız eğer ilk kez birlikte olacağınız biriyse karşınızdaki, buluşmadan önce partnerinizi ve isteklerini az çok anlayabilmek için yapılmasını tavsiye ederim.
Görüntülüsü makbuldür.
bunların hepsi yokluktan.

(bkz: herkes bi sevişse rahatlayacak)
Bu başlıktaki görseller fıkra gibi resmen. Gece gece baya güldüm. swh

t: uzak mesafe ilişkisinin demirbaşı. "üzerinde ne var?" şeklinde başlar konuşmalar.