bugün

gerzekliğin, aptallığın daniskasıdır. adamların işi gücü yok milletin uçkurunun hesabını tutacaklar, hadi oradan. adam z.kine sahip çıkamıyorsa bir başkasını suçlamanın anlamı nedir? illa bok atmak ise mesele canım istiyor bu yüzden milletin alem görüntürlerinin sebebi olarak iktidarı görüyorum de. o karıyı o yavşakların koynuna iktidar mı soktu? hadi soktu diyelim adam mal mı davasına ne diye ihanet ediyor? hadi siktir et davasını ailesine çoluğuna çocuğuna ihanet ediyor? komik olmayın amk.
her ne kadar entryi giren şahıs anlatmak istediği fikri yarrak gibi savunmuş ve kendini haklıyken haksız göstermişse de adam haklı beyler.

iyi tarafından bakarsak olaya MHP'de mis gibi bir temizlik yapılıyor işte. isteseler yapamazlardı böyle bir temizliği. Adam orda "koy götüne ülkücülüğün" diyor ertesi gün bin kişiye tekbir çektiriyor. Sikerler öyle ülkücüyü...

Fakat benim entry'm de ilk entry'den üslup olarak farklı olmadı lan niye öyle oldu?*
kesin olmamakla birlikte ak partiden beklenebilir, o kadar sahtekarlıktan sonra.
oldukça mantıklıdır. evet adamların yaptıkları belki kabul edilemez ama özel hayat denilen şey zaten böyle bir şey ve özel kalması gerekir. onun haricinde ailesi ve kendisinin sorunudur. ama olay şu ki bu işten en fazla fayda sağlayacak olan kimdir? haliyle gelecek seçimde tıpkı bir önceki seçimde olduğu gibi aldığı oyun 1.5 katı sandalye sayısına erişebilmek ve anayasayı tek başına değiştirebilecek çoğunluğa sahip olma amacındaki hükümettir. o yüzden kuşkuların o yönde olması gayet normaldir. aksi takdirde hala yayında olan bu sitenin yayıncıları üstelik yeni videolarda girilmekte, nasil hala bulunamamaktadır. gerçi kpss, polislik sınavları, ygs, deniz feneri gibi ucu hükümete dokunan olaylarda tek bir zanlı bulunamamasından alışığız bu durumlara ancak yine de onca her şeyi yasaklayan, inanılmaz yasakçı bir zihniyetle internete kendi kafalarına göre filtre getirebilen hükümetin hala bu siteyi yayında tutması ise ayrıca düşündürücüdür.
başrol oyuncularının hakkını teslim etmemek anlamına gelen zandır. oysa oyunculuklar on numaradır. emeğe saygı. repler !!!
postalcıların her zaman ki gibi bok at izi kalsın taktiğini yemiş insanların sanısıdır.
ak parti bundan yararlanıyor olabilir ama kesinlikle o yapmamıştır. failleri bulmayarak biraz oy kazanmaya çalışıyor olabilir. buda partinin pragmatisliğini gösterir.
onlarca, yüzlerce ve hatta milyonlarca sanrı arasından en mantıklı olanını seçmektir.

aksini düşünmek aptallık, gerzekliktir. ulan mhp'nin, seks kasetleri kimin işine yarayacak? hadi düşünmüyorsun, anlıyoruz da açıp risaleden oku.

öte yandan oy verecek olan bir seçmeni bir adamın kimleri siktiğinden ziyade ne proje ürettiği ilgilendirir. ama işi-gücü milletin yarağı olan siyasi güruhlar da yok değil tabi. öteden beri böyleydi bu... vay efendim "adam sikine sahip çıkamıyor" muş da muş... pardon ama sana mı kaçtı kazara adamın siki? nereden vardın adamın sikine sahip çıkamadığı sanrısına?
seks kasetleriyle milleti mhp ve chp den soğutup milletvekili sayısını arttırıp anayasayı kendi sik keyfine göre değiştirmek için olabilir.
yüzde 90 doğru bir eylemdir. videoları izlediğimizde bu işin çok açık bir komplo olduğu bellidir. şu anki hükümetten başka hangi güç bir kişinin evine o kişiden habersiz en az 2 adet biri salonunu biri yatak odasını görecek şekilde kamera yerleştirebilir veya hangi güç bir kişiyi geçmişinde bakanlık yapmış, gelecek seçimde muhtemelen yine meclise girecek olan bir partinin en güçlü birkaç kişiliğe karşı bir öğretmeni (belki hayat kadını, ben öğretmen olduğunu düşünmüyorum) ikna edebilir. bence hiçbir kuvvet. sonuçta bu tür bir güç kaybı sadece akp'ye fayda sağlar.
birilerinin zor inanacağı olaydır. seks kasetlerinin birilerine işe yaraması farklıdır, seks kasetlerini piyasaya sürmek farklı bişeydir.
evet açıklıyorum kasedi bbp çıkardı. dağılın artık.
Özet geç dersek, seks kasetlerini Amerika çıkarmış, Pensilvanya sunmuş, Akp nemalanmış ve Türk halkı da bunu yemiştir?!
meclisi şöyle bir ortam sananların iddialarıdır:

Recep Tayyip Erdoğan meclis kürsüsüne yürür. Mikrofonu açar. Gırtlağını temizler:

ula gözünüz önünüze aka da hapak kalasınız nankör itler. ula hepinizi ben doyiriyim. avradınızı ben aliyim. öküzünüzü sabanınızı ben veriyim. puşt oğulları. ula şurda 141-142 başsınız. hepinizi ben besliyim. vallaha sataram meclisi ha. bakam o zaman ne yapacaksınız? hepiniz açsınız o zaman aç. kapımda beslediğim yetmii bir de karıyı da koynunuza ben mi sokam.