bugün

nickini düşünürken evrenin ana maddesini bulduğum yazar.
okunusu sevvyedi seklinde olan bir kelime, ingilizce okunusu ise sivsevın.
sözlükten yitip gitmiş yazar.
en sevdiğim sayıyı nickinde barındıran zamanın yazarıydı.
tekrar eve dönen yazar.
italyan mafyası, merak küpü, kültür mantarı, fotomanipülatör, uluslar arası gezinmeler öğrencisi, tavla senseisi vs. vs. vs.

he bide ,kuzenim.
kullanıcı adıyla* bana kötü bir anımı hatırlatan yazar. dürüst olmam gerekirse yazılarından bir haberim yok, sol frame'de gördüm şimdi ama eminim bir uludağ sözlük yazarına yaraşır şekilde güzel entryleri vardır.
red hot chili peppers sew7 yazar.
sylvia plath'la kafayı bozmuş değerli yazar.
ooo 1-2-3 (şıkşıkşıkşıkşıkşıkşıkşık-BE-ŞiK-TAŞ)(X2)
lay lay lay lay lay lay lay lay lay oooooaa beşiktaş diyen insan kişisi... (bkz: üçlü çekmek)
rolling stones ile sözlüğü bir bütünlüğe, bir ahenge sokmuş yazar.* sayesinde bilmediğimiz şarkı sözü kalmayacak besbelli.*
türkülerimizin sözlerini, bir eşcinselin başından geçenleri ya da kürtçe kelimelerin türkçe karşılıklarını girmek yerine rolling stones'un şarkı sözlerini girerek sözlük formatına sâdık kalmış yazar. yaptığının bunlarla farkı nedir bilemiyorum.

sözlüğün kavramsal çerçevesini anlamış diğer bir yazar. amacım kendisini eleştirmek değil, sözlükteki sığ gürûhun saçmalıklarının nereye vardığını göstermektir.
"bir yerden gözüm ısırmıyooo değil" yazarıdır. geç kalınmış bir hoşgeldindir.
uludag sozlukte en cok mesajlastiğim sohbet insani. öyle bir sohbeti var ki birden bire basladiginiz konu ile suan icinde bulundugunuz konu ile ne alaka der düsünürsünüz. unutkanlik konusuna hic girmeyeceğim bile.

arabulucu, dostluk kazansin insani.
yeni seylere heyecanla yaklasan, macerasever bunye. allah gonlune gore versin, hayalleri gercek olsun insallah.
organizasyonlar ve zirveler kapmasında bir dahaki halı saha müsabakasına katılamassam, kendisiyle paintball zirvesi organize edeceğim yazar.
(bkz: saw 7) * *
moderasyonu ne zaman ele$tirsem, icimden format dahilinde hakaretler etsem kar$ima cikan ki$i. yapma der, etme der, onlarda insan der.

senin kim oldugunu $imdi anladim. *
sevilir, candır...isminin hakkını da verir.
kendisine bir kucak dolusu araba anahtarı hibe edicem, nasılsa ben de çok var araba. ayrıca paris hilton'u tanıdığını iddia etmekte, endişelendirmekte bu durum beni. halbuse paris benimle kaç gündür. ayrıca halihazırda okumakta olduğum bölümü kendisine kurban etmeyeceğimdir. *
an itibari ile beni çözmü$ insan. bu kadar zeki oldugunu tahmin etmiyordum..

bak aramizda.
sir saklamak yerine desifre eden.

oysa sana güvenmi$tim ajan nava vaner.
amcamın biricik oğlu mahmuttur kendisi.
* * *
ingilizce okunduğunda türkçede "sev sevin" şeklinde anlaşılabilcek kelime.
genelde son derece neşeli, iyi niyetli bir yazardır, radyodaki muhabettleri de güzel olandır. ancak sanırım yenilginin öfkesiyle hakeme yüklenmektedir. hakemden çok beşiktaşlı futbolcuların aşırı sinirinin mağlubiyete sebep olduğunu öfkesi yüzünden görememektedir. kafasını takmamalıdır çok fazla, ayrıca iyi mücadele veren takımını tebrik ederim.