bugün

sevişmek denildiğinde aklımız hep bel altı çalışıyor, bel üstüne çıktığımızda da kadınlar aklımıza geliyor, bir erkek olarak itiraf ediyorum, sevişmeyi bilmiyorum, ben sevişmeyi sadece seks zannediyorum, ama sadece seks değil, sevişmek aslında biraz heyecan biraz akıl biraz cilveleşmek biraz heyecanlanmak biraz hayal kurmak sevişmek aslında hayat.
ama biz sadece bacak arası sevdalarda yaşayabiliyoruz sevişmeyi, yada bacak arasına giden bir yol gibi görüyoruz sevişmek kelimesini
hatta oltaya yem olarak takıyoruz çılgınca sevişmek istiyorum sabahlara dek derken, ama hayır sevişmek sadece geceden sabaha değil sevişmek sadece yataktada değil.
sevişmek günlerce süren bir kavram sevişmek otobüste arabada bile sürdürülebilecek bir heyecan sevişmek ruhun ihtiyacı bedenin hissiyatının peşinden koşmak.
sevişmeyi bilmediğimiz için inciltiyoruz kırıyoruz üzüyoruz birbirimizi.
adeta bir kutu meyve suyu içer gibi içip tamamen sömürüp o kutunun kendi içine gömüldüğü kadar içindeki havayı bile alıp sonra bir kenara atıyoruz.
artık eski sevişmelerde kalmadı, heyecan azaldı sevişme kelimesi içindeki ruh gitt yerine etler geldi.
sevişmeyi öğrenince baba olacağız, sevişmeyi öğrenince anne olacağız, sevişmeyi öğrenince iş hayatında müdür patron işçi eleman vs olacağız.
sevişmek için sevişmek değil.
bir bardağı doldurur gibi sevişmek için olmalı.
bardak bardak sevişmeli ve her şeyden önemlisi sevmeli.
türkiyede bu olguyu simsiki halatlarla kurallara baglamisiz ne kendimize ne etrafa rahat veriyoruz bir garip haleti ruhiye.
eski nesiller için aşkı ifade eden, yeni nesiller için cinsel birliktelik olarak ifade edilen eylemin bilinmemesi.eski türk filmlerinde ki repliklerdir.biz uzun zamandır sevişiyoruz.
herkesin bilmesine gerek yoktur.

(bkz: ben bilmem eşim bilir)
konu ile içerik arasındaki farkı anlamak.
ama her türlü yazmayı biliyoruz. sevişirim, sikerim, yalarım, ellerim vs. diyoruz. hiç kusur aramıyoruz. bu işi severek değil, hayvanca yapıyoruz. sevgi değil sex arıyoruz.
+sevişmeyi bilmiyoruz
-yalan, biliyorum ben.

benimle sevişmemiş bir hatunun sözleri olabilir ancak, hahayyt.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar