bugün

(bkz: hayır)
Sevişilecek yerlerde sorunları olabilir, doğaldır.
normaldir. bazı durumlarda gereklidir de. düşünsene 50 yaşında şişman ve cildi buruşmuş bi kadının teklif ettiğini. Iyk.
nice story bro
var mıdır böyle düşünceli erkek dedirtir.
Erkekliğin Zirvesidir. Bir Erkek hayatı boyunca bu ânın üstüne çıkamaz.Çelik gibi irade gerektirir.
Bu davranışı sergileyen Kişi Allahtan Gerçekten korkar ve imanı kemâle ermiştir.
Edit: Tabi Homo olma ihtimali de var *
Adam başka bir kadına deliler gibi aşıktır.
orospu çocukluğudur.*
Bununla övünmem gerekiyo mu bilmiyorum ama bende o göt var.
Sevdiği kadın vardır çok basit aşk neden sorusunu sormaz.
bağzı erkeklerin şımarık olmasının nedenidir.

o yüzden 1.000 kere bir şeyler yapmayı teklif edip 1.001 kere hayır cevabı aldığınız kadınlar yine az şımarık mk. haberiniz yok.
(bkz: nasıl trol oldum)
(bkz: ibneliğin alemi yok)
şu hayatta bir am için kişiliğinden, gururundan taviz veren bir erkekten tiksindiğim ve acıdığım kadar az şeyden tiksinip acımışımdır.

seks, çoğu erkeğin kadınlara karşı en büyük zaafıdır. çoğu kadın da bu gerçeğin farkında olduğundan, erkeklerin bu zaafını istediklerini elde etmek için büyük bir ustalıkla kullanır. onurlu, haysiyetli bir erkek, seksi kendisine karşı bir silah ve araç olarak kullanmaya çalışan bir kadına hayır demesini bilmelidir. çünkü seks, karşılıklı ve eşit bir istekle yaşanması gereken eşsiz bir güzelliktir; bir alış veriş değildir, daha doğrusu olmamalıdır.
Kuşu kalkmıyordur. Çevrim dışı olmuştur.
Kedi, köpek, eşşek, damacana ile seks yapılan bir toplumda o kadını yıkarlar. Ne ile yıkanacağı malum.

Yok hâlâ yapmam diyen varsa ya hatun morga kalkmak üzere yada kuş kalkmaıyor.
ondan sonrada "kız yok aga" diyerekten arkadaşlarla yudumlanan biranın dibi görülür.
Bu benim ya. Burada kimse inanmaz ama baya benim yani.

tanım : uygun bir halinde değildir.
sen nefesten etkilenip boşalıyorsun diye saldıray mı olalım.
sevişmek isteyen kadın şayet nikahlınız değilse, güzel ve zenginse ve hayır diyebilme erdemini göstermişseniz cennetle müjdelendirilenlerdensiniz. tabii ki de bu bilinçle yapılmışsa.
eğer sevişmek isteyen kadın bunu kulağına kulağını emerek söylüyorsa hiç şansımızın olmadığı andır. bırak hayır demeyi cümle kuramazsınız.
benim gibi evli bir erkekse yapılması gereken reddetme tavrıdır. ısrar ederse de ağzına s.çarım o kızın. hatta eşime haber versem direk vurur zaten, neyse ben iki tokat atsam kafi.
Bu sabah gerçekleştirdiğimdir..uyandigimda gelen ilk mesaj 'bu gece senle uyuycam ben'di..kız gelecek düşünemediğim biri ama fuckbuddy olamayacak kadar da değerli..bu sikik arafta kalma durumu yüzünden misafirlerim var dedim..pişman olmayız umarım
seviyoruz kukiyi, sonuna kadar okudum. şukusunu da verdim.
Ovvv vazgeçilmez olmaya yarayan daha çok ilgi çekici olan erkektir.
adam yazmış.