Aldatmadır. Hatta fiziksel aldatmadan daha şerefsizcedir.
Bunlar ep Konsantrasyon eksikliğinden be yaa.
Bir kadından aldığım en değişik, güler misin ağlar mısın tarzı iltifatımsı şuydu: " Nişanlımla sevişirken seni hayal ediyorum."

E tabi iş çığırından çıkmadan önlemler alındı. Engeller atıldı.
Ben şeyhimi düşünüyorum.
bir kadının böyle bir lüksü olabilir ama sanki, erkeğin yoktur..

erkek, etkilendiği veya nasıl derler, havaya girdiği ölçüde performansa koşar..
yani uçağın uçması için, ortada aşktan fazla şehvi duygular olmalı, diye düşünüyorum..

bir de, ne lüzum var.. karşındakine ayıp olarak görürüm..

aklımdakiyle o işi yapmıyorsam, spor olsun diye hiç yapmam..
bu olay gecen sene cok komplike, cok karmasık bir duruma soktu beni.

sevisirken baskasını dusunuyordum -kendimce masumdum- ama sonra bi baktım sevistigimi sevmisim.

simdi cık isin icinden hadi.
onursuzluktur.

bir ömür seveceksin arkadaş seviyorsan, sevmek de sevişmek de zor gelmeyecek.
(bkz: sevişirken düşünülen kişinin yüzüne tükürmek)
Evet var sevişirken karısını düşünen üzgün dostlarımız. ''Daha eve gidip çene çekeceğiz'' diyorlar genelde. Şu hayatı çözemediniz hala...
Her iki taraf için üzücü.
Böyle bir şeyi yaşamak ve yaşatmak istemem. Allah korusun.
mütemadiyen yaptığım şeydir. özellikle birkaç sevişmeden sonra bu şarttır.
Ağızdan ismi kaçarsa...
Biri ile dakikalarca seks idamesi sonrası hunharca ejakülasyon yapan erkeğin, baştan sonra başka kadını s*ktiğini düşünmesine denir.

görsel

içimden vicdan yapmak geliyor ama narsizm daha çekici geldi bak şimdi...
Belirli bir düzeyden sonra farklı haz aramaktır.

Yapılmadı mı? Yapıldı efendim yapıldı.
Eskiden benim de yaptığım şey. Ama yedigim onca kazıktan sonra artık biraz da kendimi düşünmem gerektiğini fark ettim. Artık başkalarını düşünmek yok! Birazda kendimi düşüneyim ya. Ohh mis.
-uhühuhu .
- niye aglıyorsun melissu.
-kedim öldü onu düşünüyorum ühuhü.
Sık Sık yaptığım düşünme eylemi.
aq abazalıktan tugla deligine sokcaksınız burda atıp tutuyosunuz
siktirin ordan ibneler.
Yapıldı. Tik attım.

Adamlık yarıştırmaya kalkmayın sakın benimle...
sevişirken insanın her türlü savunma dürtülerinden sıyrılıp, bedenen olduğu gibi, ruhen de çırılçıplak kalması dikkate alındığında, sevişirken başkasını düşünmesi istem dışı bir davranış olarak görülmelidir--tabi bile bile başkasını düşünüyorsa o başka.
böyle bir durum oluyorsa kabullenip ben böyleymişim demek en sağlıklısı. Bahanelerin arkasına sığınmak yerine bu duruma yol açan etkenleri yok etmeye çalışmak daha iyi bir yaklaşımdır.
bunu yaptım.

sonra bi gün bunu bana yapan bi hatunu yakaladım. nasıl diye kafanı yorma, yakaladım işte. kızamadım ona. hiçbirşey söylemeden giyindim çıktım, gittim.

3 hafta sonra eskiden bunu yaptığım hatunla seviştim. sadece ona konsantre olarak. hayatının en iyi sevişmesi olduğunu söyledi. bi çeşit özür seksi oldu. umarım bunu okur. satıraralarında ben olduğumu üsluptan anlar. anlamazsa ona şifreli bi not: mihibu.
engellenemezdir. o yüzden siktir ediniz.
Sevdiğiniz kişiyle sevismedigizi gösterir. Düzüşmekle sevişmek birbirinden çok farklı şeylerdir. Karıştırmamak gerek.
Ne kadar pust oldugunuzun kanitidir.