bugün

Bunun akabinde gelen cümle ise " hayır ne kaybediceksin ki içindekileri rahatlatmaktan başka?" dır. Ulan gaz veren insanlar topluluğu siz de olmasanız şu an mutlu çiftlerin yarısı yoktu he.
Söyleyen insanların genelde tam tersini yaptıkları söz. Mesela ben bütün arkadaşlarıma söylüyorum ama bir kere gidip de sevdiğim kızla iki cümle etmişliğim yoktur.
her türk gencinin bir kere kurdugu cümledir . en az bir kere...
Abi seviyorsan git uyu bence.
en gaz verici söz başlığı açılsa yazılacak en müthiş entry olur.
içinden "Sağol yaa gerçekten mi?" dedirten, ön görüsü yüksek arkadaşın yol gösterici bir cümlesidir. Sorun da orada işte! Nasıl konuşacağım?
(bkz: cesaretim yok)
Verilmemesi gereken gazdır. Çünkü çocuk red yedikten sonra kafası sikilecek olan, yine bu gazı veren olacaktır.
bak bu benim hiç aklıma gelmemişti diye cevap verilir.
konuşun. seviyorsanız gidin açık açık söyleyin.
Korkuyorsam ne olacak diye cevap verilen sorundur.
konuştuk, söyledik amk bir bok olmadı. bu tavsiyeyi verinin de ayrıca amk. bak benim nasıl azımı bozuyor.
Seviyorsan gidip seviyorum demeyin sonunuz iyi olmaz seversen her zaman kaybedersin zaten ama madem ki seviyosun belli etmeyeceksin, yavaş yavaş gireceksin kızın hayatına yavaş yavaş ilerleyeceksin, kızında gönlü var gibiyse zaten bu iş olmuştur.
llavinia'nın 1 saattir beni zorladığı olay. *
(bkz: kur yükselmişken git bakireliğini bozdur bence)
"abi ya ben cok seviyorum. Deliler gibi seviyorum" diyen kankadan biktiktan sonra verilecek cevap.
ergeni faaliyete geçiremeyecek tavsiye.

Götü üç buçuk atar. ergenlik zamanlarımdan biliyorum.
en gaza getirici cümle. seviyorsan giy konuş dur önce bi durum değerlendirmesi yap kaarşındakini bi ölç biç.
''öyle demekle olmuyor işte'' diye cevap verilir karşı tarafda bu cümleyi kim sarfediyorsa.

bi insanın ne kadar medeni cesareti ve kendine özgüveni dahi olsa bu işler artık eskisi gibi olmuyor.
eskiden gider konuşurdun derdini, söylemek istediklerini söylerdin direk, oluru varsa olur ya da olmazdı. ama şu zamanımızdaki vaziyet bu durumu artık olanaksız kılıyor(neredeyse). çünkü artık insanların beklentileri, istekleri çok farklı ve yüksek.
gidip direk muhabbete girdiğin zaman ne olacağı belirsiz. o yüzden daha önceden bi saha araştırması* yapılması lazım etrafında sizin tarafınızdan.
bayanların konuşmasını tavsiye etmem ilk konuşmayı kesinlikle erkek yapmalı sevdiğini söyleyince devamıiçin beklenti içine girersin ve hep daha fazlasını istersin alamadığında büyük pişmanlık ve hayal kırıklığı yaşarsın kendini eksik hissedersin.
"seviyorum" diye kafanızın etini kemiren arkadaşınıza kendinizi kurtarmak adına verilecek tavsiye.
görsel
kesinlikle kızların yapmaması gereken bişey bence aşkından ölsen bile gidip konuşma. hem zaten o seni fark edememişse gerek de yoktur. hadi gittin söyledin ve bir ilişki başladı diyelim. en kısa zamanda senden sıkılacak çantada keklik olduğun düşüncesi onun başka sulara açılma hevesini körükleyecektir.
ona küçük sürprizler yap ile beraber en klişe aklı verme sözüdür.
en ipe sapa gelmez arkadaş tavsiye ve tesellisi. biz salağız amk aklımıza gelmiyor gidip konuşmak.
çok mantıklı bir önermedir. seviyorsan gidip çatır çatır söylersin. çünkü hayat erteleyecek kadar uzun değildir. pişman olmamak için hemen söylemek lazımdır.