bugün

Ya allahim ne berbat bi gun. Anneniz hadi oglum pazara cikiyorum gel posetlere yardim et demistir, siz de istemediginiz halde mecburen sove sove gidersiniz. Pazarda elinizde posetlerle annenizin pesinden surunurken hoslandiginiz guzel kizi gorursunuz. O da pazarda arkadasiyla dolaniyordur, gulusuyordur. Onu gordukten sonra basinizdqn asagi kaynar sular dokulur ve yer yarilsa da icine girsem dersiniz. Feci rezil olmussunuzdur.
ne güzel işte. kadınlar ev ekonomisi bilen erkeği severler. pazar demek ev ekonomisi demektir.
ben çok tatlı buluyorum valla. gri hoşafmanla çıktıysa hele.
O da sizi seviyorsa, kızcağız için travmatik bir olaydır. Sevmiyorsa umrunda olmaz tabii. Biraz empati yapmanızı tavsiye edebilirim, düşünsenize sevdiğiniz, değer verdiğiniz, hayatınızın merkezine koymak istediğiniz adamı pazarda salatalık seçerken görüyorsunuz… hem de annesiyle! Oldukça travmatik değil mi?

Kızcağızın acilen psikiyatrik yardım alması taraftarıyım. Bu yardımın ücretini de travmaya sebep olan bu, annesinin himayesinden kopamamış, hayatını gerekli seviyeye çıkaramamış, ömründe hiç Migros, Carrefour gibi büyük market zincirlerini görmemiş oğlan çocuğu karşılamalı elbette.
Memnun olun kardeşim işte hatta yanına gidin bak hayatım ev işleriyle çok ilgiliyim. Sorumluluğumun farkındayım deyip bir de annenizle tanıştırın iş ciddiye binsin. Gelin adayını tanımak her annenin hakkı.
Annesine yardım eden birisi olmasi sebebiyle kizin sempatik bulacagi cocuktur.
Kızın kendisi de pazardaymış rezil olacak durum ne burada o kısmı anlamadım! Poşetlere yardım etmek rezil olmaksa evet böyle birşeyi düşündüğünüz için rezilsiniz. Allah başka dert vermesin!.
Bir camları silerken komşu kadınların sizi görmesi değildir. Anne ben kız mıyım ya, kız doğursaydın o vakit, diye çok söylenmişimdir. Sonuçta o işlerin hepsini yapacaksın. Çare yok.
Sevmeseydin.