bugün

eğer gerçekten seviliyorsa, bir şey ifade etmeyen olaydır. lakin am göt meme peşindeki bir piçse erkek kişisi, kıza postayı koyar.
kilo ne yazık ki değişebilen bir durumdur. o nedenle insanları her haliyle severek bu durum aşılabilir. yeter ki kalbi kararmasın.
doğrusu bir zamanlar sevilen kızın kilo almasıdır.

şaka şaka ya da öyle. bilmiyorum.
kız peşinde koşmak eylemini durdurandır. kilolu kız koşamaz, siz de peşinden koşmak zorunda kalmazsınız. ne güzel...
Hayır kilo alsa ne olabilir ki? Elbette kilolu olmayı savunmuyorum ama zayıf olmak bir ilişkideki kıstas olmamalı. Yeri geldiğinde kilo alınabilir yeri geldiğinde verilebilir. Önemli olan bu iniş çıkışlarda birlikte olabilmektir. Çünkü herkes karşısındakinin bir adriana lima bir george clooney olmadığının farkında. Dolayısıyla sadece görüntüsüne değil aynı zamanda kalbine de aşık olduğunuz insanın yanında durabilmeyi öğrenin.
sıkıntılı bir durumdur fakat çaresi vardır. sebepsiz yere terk edin. sonra depresyona girip zayıflayacaktır. sonra tekrar çıkın. yılda bir kez reterk yapın.
kalbini kırmadan, "hayatım daha çok zaman geçirebilmek için beraber spora mı başlasak" gibi yapıcı cümleler ile önüne geçilebilir.

zira kıza şişman olduğunu pat diye söylerseniz sizi terk eder, üzerine de hırstan zayıflayıp fıstık olur ve yenisini bulur.
sanki kendisi brad pitt kıllı p.zevenk denilesi insan sözü.
karakter meselesi olmakla birlikte bana göre önemsiz bir durumdur. tabiki sağlığını etkilememesi şartıyla. Dış görünüş değil de sağlık için normal kiloda olmak gerekir. beden kitle indeksiniz(kilo bölü boyun karesi) 18.5 - 25 arasında ise normalsiniz demektir:)
Kilo alan kişinin "Eğer arada aşk varsa kilometereler, yaş, kilo birer önemsiz sayıdır." cümlesiyle kendini avutması olası sorunsal. Ben aldım siz almayın.
Kilo vermesi gerekmekle birlikte, sevgiyi etkilemeyecek durumdur.
eğer kız gerçekten seviliyorsa sorun teşkil etmez kız diyet yapar zayıflar ama vücudu için çıkılıyorsa o zaman sorun var.