bugün

prensiplerden ödün vermek. yapmayın. değmez.
köprüden atlayıp hayata son vermektir.
az önce bir yazarla tanıştım sorma gitsin . Adam sevgilisi için piyuuuu....
Bir gece ansızın, sıcacık yatağını bırakıp onun memleketine gitmek. Nerede kalacağını ve nasıl döneceğini düşünmeden. Ve kaybolur muyum acaba demeden. Tek amaç da buluşabilmek.
ondan vazgeçmek ve bir başkasıyla mutlu olmasını sağlamak. shit.
instagramdaki ve facedeki bütün kızları silmek ve engellemek.

Hatta kendisi yapmıştı telefonumu alıp.
bin lira dil kursuna baydım amk. şaka maka iyi girdi reddetmesiyle birlikte.
Trafik kazası geçirdiğimin ertesi günü, ilkokul öğretmenime aşığım diye okula gitmiştim.
yaş 9-10 falandı.
aşk için neler yapmışım beaaa dedirtmiştir.
sigara içmemi istemiyor diye günden güne azaltıp bırakmaya doğru gidiyordum. hatta bir aralar hiç içmediğim günler oluyordu sonra beni terk etti sigaraya tam gaz devam şuan.
yapılır ama sonrası boştur. yani benim başıma geldi bu. önce kendini sevip kendine fedakarlık yapacaksın bunu çıkardım bu hayattan.
Kapidan gecerken yol vermistim.
hangi birini sayayım sabaha kadar yazmak gerekir. evet.
Sigara ve Alkol içmemi icmemi istemezdi,kumar oynamama kızardı,son kumarimi ayrıldığımız gün oynadım,içki ve alkolu şimdi daha çok içiyorum.
çok severken çekip gitmek zorunda olmak. daha büyük fedakarlık var mı?
18 saat yol tepmek.
Salaklıktır. Fedakarlık yapmayacaksın. Yapmayacaksın abicim sonra götüne giriyor kazık gibi o fedakarlık.
there is not.
Yine olsa yine yapacaklarındır.
Yalan yok pek bişey yapmadım.Ama istese canımı verirdim.
Hayat planlarını onun üstüne kurup kendi isteklerimden vaz gectim. Sonunda ise her mutlu biten aşk hikayesi gibi terk etti ben ise vaz gectiğim planların peşine geri döndüm.
doğduğum büyüdüğüm şehri ve evi, artık iş güç sebebi bahanesiyle terkedip onunla aynı şehirde yaşamayı düşünüyordum. o şehirde bir iş sahibi olmak için çalıştım. Ve aksilik çıkmazsa yakında o şehirde iş sahibi olacağım ama o olmayacak. Bunu biri için ilk kez düşündüm. Benim için önemli bir fedakarlıktı bu şehirden ayrılık kararı almak.
4 yıl bekledim dört yıl boyunca sadece sevdim onunla konuştum hiç bir zaman çıkma teklifi edemedim beni rededexeği için bekledim bekledim başka biriyle çıktı ben yine bekledim ayrıldılar okullarımız ayrıldı şimdi ise sırf onun okuduğu üniversiteye gidebilmek için hiç hayal etmediğim kadar çok ders çalıştım sigaraya başladım alkole başladım ben onun için lendimi feda ettim aga.
yaklaşık 120 metre ilerdeki sokakta oturuyor arkadaşlar gitmeye değer mi bilmiyorum fazla yüz vermemek lazım bunlara.
isterse yapın istemezse yapmayın, çok net.
yapmayın arkadaslar biryerlerimiz kalkıyor.