bugün

görsel
insanlık dışı para harcamak.
kimseden bir şey beklemediğimiz için bu hale gelmişiz diyeceğim de halim de yok baya güzel yaptığımızı anlatacak değiliz onlar sevgimizle gömülmüş.
senin adına utandim.
+bir erkek benim için dağları delmiyorsa, ganj nehrini Tuna nehrine birleştirmiyorsa, alplerden bici bici için kar getirmiyorsa, afrikadan mağaraları dolaşıp en büyük karat pırlanta bulamıyorsa yok abi kalsın ya.
-uzaya çıkıp Plüton dan toprak da getireyim mi Aysel.
+Himm alabilir.
-piki...
Keriz erkekler kalp minyonk.
kendi adınıza konusun hanimefendi, bir erkegin kendisine saygısı yoksa bana da olamaz zaten.
Keriz erkek seviyorsunuz yani?
Bir süre sonra fedakarlıklar sözcüğü yerini salaklıklar sözcüğüne bırakacaktır. Sakın durmayın kendinizden, karakterinizden, zamanınızdan ödün vermeye devam edin. Biz bayılıyoruz böyle erkeklere.
üşeniyosan 120 metreye arabayla git.
Gelmeyeceğini bile bile 8 saat karşıyaka çarşıda beklemek.
görsel
Bu aklıma geldi.

Aslında melankolik biriyimdir arada.

Yazarların ruh haline mi atsaydık bunu.
şırdan yemek .
Öyle şeyler söylenmez yapılmıştır gitmiştir.
Tamam yapmayız kaplumbağa yeter ki kalkmasın sjsj..
yapmayın arkadaslar biryerlerimiz kalkıyor.
isterse yapın istemezse yapmayın, çok net.
yaklaşık 120 metre ilerdeki sokakta oturuyor arkadaşlar gitmeye değer mi bilmiyorum fazla yüz vermemek lazım bunlara.
4 yıl bekledim dört yıl boyunca sadece sevdim onunla konuştum hiç bir zaman çıkma teklifi edemedim beni rededexeği için bekledim bekledim başka biriyle çıktı ben yine bekledim ayrıldılar okullarımız ayrıldı şimdi ise sırf onun okuduğu üniversiteye gidebilmek için hiç hayal etmediğim kadar çok ders çalıştım sigaraya başladım alkole başladım ben onun için lendimi feda ettim aga.
doğduğum büyüdüğüm şehri ve evi, artık iş güç sebebi bahanesiyle terkedip onunla aynı şehirde yaşamayı düşünüyordum. o şehirde bir iş sahibi olmak için çalıştım. Ve aksilik çıkmazsa yakında o şehirde iş sahibi olacağım ama o olmayacak. Bunu biri için ilk kez düşündüm. Benim için önemli bir fedakarlıktı bu şehirden ayrılık kararı almak.
Hayat planlarını onun üstüne kurup kendi isteklerimden vaz gectim. Sonunda ise her mutlu biten aşk hikayesi gibi terk etti ben ise vaz gectiğim planların peşine geri döndüm.
Yalan yok pek bişey yapmadım.Ama istese canımı verirdim.
Yine olsa yine yapacaklarındır.
there is not.
Salaklıktır. Fedakarlık yapmayacaksın. Yapmayacaksın abicim sonra götüne giriyor kazık gibi o fedakarlık.
güncel Önemli Başlıklar