bugün

kalbinde karargah kurmuş kişiden duymak istediğin cümledir. Uzakta ya da yakında ama 2 dudağının arasından çıkıp sana ulaşmasını istediğın bir cümle istersin ondan. Söylemezsin ama bunu çoğu zaman. Ütopiktir, daima yine bunu ona sen söylersin. Senden duyar: ' hani her şeyimdin sen benim, hani kor dudaklımdın, hani karlarda açan çiçektin, vazgeçilmezdin' deyince ezilir, utanır. Bu bir şarkı sözü olabilir, dinleyene çok fena dokunabilir. Sanki.

Geceniz güzel olsun.
seni seviyorumdan daha önemli olan tek cümledir zannımca sana güveniyorum. sonuçta çoğu insanı sevebilirsin ama herkese güvenemezsin.
sana deli gibi aşığım. en çok duyulasıdır.
aklım hep sende...
http://www.youtube.com/watch?v=iQKOimn2VYA
ben geldim.
(bkz: gel bi sarılak)
Beni güldürebilen tek kişisin.
pişmanım.
(bkz: are you sex)
özledim.
Bu hayatta beni tek mutlu eden şey sensin.
Gel yeniden deneyelim, hiç vazgeçmedim senden, bizden.
Sevilen kişi veya herhangi bir kişi farketmez, insan bencil olduğu için her zaman onun gururunu okşayan, onu öven, onun iyi taraflarından bahseden güzel cümleler duymak ister. Ego herkes de mevcut maalesef.
"daşşağını yirim" değildir tabii ki. insan sevdikten sonra 7 sülalene sövse methiyeler düzmüş gibi gelir o sözler.
kendimize gelelim lütfen, ne yapıyoruz biz ki?
Seni özledim. Bunu duysam kalbime iner heralde gittiğini hala kabullenemeyince.
Ağzıma uçan tekme atmana izin veriyorum.
evlenelim mi?

ay çok mu şey istiyorum.
evdeyim, üzerimde leopar desenli tangamla birlikte...
sana aşığım iyi olurdu herhalde. ama yürekten gelecek böyle. cümlenin vurgusunda sesin tonunda hissettirecek.
hinzir bir gulumseme esliginde
bu gece sana guzel bir surprizim vaar.
bende seni.
seni seviyorum hemde en çocukca halimle.....
Seni seviyorum bebeğim..
Günün nasıldı neler yaptın..