bugün

hiç sevişmemek.
libidonun bitmesi yada erkek kişinin hemcinslerine yönelmesi buna etkendir.
bambaşka bir aşk.
arkadaşlar mesafe. iki insan arasında oluşabilecek soyut bir mesafeden bahsetmiyorum. sokakları, şehirleri kapsayan bir mesafeden bahsediyorum.
Gerçek değilse o sevgi, bitmesi normaldir. Gerçek sevgi sonsuzdur çünkü,bitmez.
Konuşacak bir şeyin bile kalmaması. Artık birlikteyken eğlenememek yavaş yavaş tüketir ilişkiyi sonu zaten ayrılık.
insan ömrünün çok kısa olması.
en başta zaman. ilişkide belirli eşikleri atlamak ve artık belirli bir sınıra ulaşması durumu.

sonra bence kişilikle alakalı etkiler.

ardından gereğinden fazla değer verilen kişinin bunu farketmesi ve bencillik artışı. bir de evlenmemek.

bu sonuncu tamamen kişisel bir yargı. ilişkiyi bir noktada sonuçlandırmak gerekiyor.

ondan sonrası hayat doğaçlama ve parça parça güzelliklerle dolu.

geçen cnn türk'de bir hocamız dedi ki insanlarda şu yanılgı var. sürekli bir mutluluk arayışı. sanki yaşam gayesi bu. öyle bir şey yok her zaman mutlu olamaz ve olmak zorunda değil insan. bu arayıştan vazgeçmeli.

bu filmde sabit bir rol yok. yeri geliyor çocuk, yeri geliyor playboy oluyorsun. bazen hastayı bazen hataları fazla aciz bir insanı oynuyorsun. ulan öyle zaman geliyor torununa at eşek oluyorsun. böyle bir düşme var mı hümanizm de bence komik. beyaz yakadan at ve eşeğe sırtında çocuk.

ama belki de en mutlu zamanın.

yaşadığınız anın değerini bilirseniz mutlusunuz. çok açık. tevekkül de edin ama. yaradana sırtınızı dönmeyin. ince bir çizgi var onu yakalayın.
bazen de verdiğin sevginin karşılığını alamamak.
görsel
Adını bile ağzıma almak istemiyorum" dedi kadın. "Ama geçenlerde s*ni alıyordun ağzına" dedi kankası..
Sevgin alışkanlığa dönüşür. Karşıdan sadece menfaatine yönelik hareketler bencil tavirlar görürsün böylelikle çok sevdiğin yere göğe siğdiramadigin adam artık senin için çok sıradan basit birine dönüşür.
4 ay önceki hiçbir şey kalmadı içimde. Bu nasıl olabilir şaşkınlığı ile başbaşa kaldık... Evet arkadaşlar sizin başınıza da gelecek bu sadece belki zamanı farklı... Soğuduk arkadaşlar soğuduk biz kurtuldum sevinin
güncel Önemli Başlıklar