bugün

sevgili diye adlandırdığınız bey/bayan ile yapılmış saçma aktivitelerdir. kahvede okeye dördüncü olarak çağırmak bunlardan biri olabilir.
alışveriş.

bitmedi lan bitmedi o gün.

yıllar geçse de unutmam. o gün yaşadığım ızdırap bir daha yaşamadım herhalde.
masaja gitmek.
doğum gününde eski sevgiliye jest olsun diye iyi bir otelde masaj-spa rezervasyonu yaptırdım.
aynı oda içinde masaj yaptırdık. ikimizle de kadın masörler ilgilendi. ben sinirden stresten gerildikçe gerildim, ona bakıyorum gayet mutlu. masaj sırasında beni elleyen kadın sürekli sıkma kendini diyordu. masaj bitti,eski sevgilim pamuk gibi hissettiğini söyledi.
çemkiremedim de doğum günü olduğu için. laf da söylemedim şımarıklık yaptığım için. "hımm ben de ben de" dedim.

bir müddet sonra ayrıldık ve o masör kadınla.... şaka şaka. bu kadardı hikaye.
sevgilinin evindeyim. baba yillar once vefat etmis, yukluce miras birakmis. anne kiz cok rahat bir hayat yasiyorlar. annede beni seviyor. cok klas ve milf bir hanim. gece gec olmus ucumuz oturuyoruz. cin, viski, sarap ne varsa iciyoruz. derken benim sevgili sizdi kaldi. aldim odaya cikardim yukari. tekrar asagi indim. mustakbel kayinvaldeyle icmeye devam ediyoruz, guluyoruz.

lafi uzatmayayim, koltugun ustunde fena diktim kadini. acaip guzeldi. cok heyecanliydi.

ama kisa sure sonra kizdan ayrildim.
yağlı güreş.
(bkz: sadece sarılıp uyumak)

Hep ziyan etmişim o dakikaları, sarılıp uyumak gibi saçma bi aktivite mi olur la.

Keşke sevişseymişim*
Ağızdan ağza sigara üflemek. Kendimden iğreniyorum şimdi.
beni ilk dudağımdan öptüğünde hiçbir şey olmamış gibi hayata devam etmem.
ne kadar salağım ben yaw.
aktiviteyi bırak sevgilim olmadı.
Ayrılmak.
un savaşı. temizliği uzun sürüyor saçmalamayın sakın...
Fifa atmak. Bam bam geçirmiştim sonra bi ton trip yemiştim.
beni ülkü ocağına götürmüştü neymiş bende de ocaktanda ayrı kalmazmış. o gün dayılar gibi takılmıştık.
otun dibindeyim kafam taşak gibi, lol oynuyorum bir taraftan hatun naz yapıyor onla ilgilenmem için gel dedim değişik bir şey yapıcaz. neyse koltukta laptop yanımda oynuyordum, eğil dedim anladı zaten çıkardı oğlanı başladı somurmaya. neyse oyuna mı konsantre olayım, hatun sakso çekiyor ona mı bakayım yoksa kafam taşak gibi kafamı mı yaşıyım bilemedim o an. her şeyden az az zevk almaya baktım. 10 dakika kadar sonra baya keyifli geldi kalktık hatunla 1 er kapak aldık oyun bitti bu sırada. dedim bir şey deniyelim bakalım ne kadar süre dayanıcam sen sakso çekerken boşalmamak için. (ki bu hatun çok fena saksocuydu iliğini çekiyordu insanın resmen) tamam dedi kafamız fena zaten başladı oyun falan oyunun 32. dakikası hiç unutma tam penta atıcam 4 kişiyi aldım ama alttan da hatun çok fena zorluyor geldim gelicem, son adamı tam kesicem biranda boşalmaya kasılmaya bir başladım tabi bıraktım mause falan ölmüşüm buda böyle güzel bir anıydı.
Uzun bir süre sonra tekrar düşünmek için vaktim olmadı değil ama bulunca inşallah diyelim.
Pastırma yemek, evet evet pastırma.

Çiftlerden biri deodorant almam lazım, şuraya girelim mi? Der. Büyüğünde büyüğü olan süper markette başka şeylerde dikkatlerini çeker teknoloji ürünleri şuydu buydu derken şarküteri bölümünün önünden geçerler. Geçerken bir tanesi pastırma paketini alır, açar yemeye başlar, diğeri de hiç napıyosun diye sormaz oda yemeye başlar ve bu akıldan feci zoru olan çift Sahilde çekirdek yiyormuş edasıyla, çok normal bir hareket yapıyormuşçasına marketin içinde deodorant seçmeye çalışırken pastırma yemeye devam eder.

Hayır paketi bir köşeye bırakmadılar, ödediler.
Gece uyanıp dondurma yemek. Evet sözlük bir gece alarm kurup uyandık ve dondurma yiyip geri yattık. Garip ve komik bir eylemdi ama hatırladıkça mutlu olurum.
sefiller müzikaline gitmek.

bayılacaktım sözlük. sevişemiyorsunda müzikalde. aklıma geldi içim daraldı bak.
internet Kafeye Gidip Yanyana Masalarda Fecbook'a Girmek.
ayrılmak.
Olsa yapılacakta olmuyor ki...
Arabanin icinde sevismek. Siz yapmayin sakin.
recep ivedik 5 e gitmek.
manava pandik atıp kaçmak, camı açık arabanın içine kedi atmak gibi birtakım aktivitelerdir.
Köpekten kaçmak.