bugün

sevgili gidecektir. yalnız kalip veda edebilmek icin bir arkadastan rica edilir ev bosaltilir. ancak kar yagar gidilemez, hayallerdeki vedalasma gerceklesmez. duruma gicik olunur.
veda öyle edilmez böyle edilir diye dusunen uuserin sevgiliye jest yapma arzu ve istegi sonucu guzel bir ayrılık ortamı yaratma çabası
(bkz: sarap)
(bkz: ayar)
(bkz: kotu hava sartlari)
Sonunda ayrilik varsa guzel ortama ne gerek var Nedir yani diye düsündüren eylem..Tek amacin son kez ne yaparsam kardir diyerek kiz/erkek arkadasin üstüne saldirmak olacagini düsündürür..

edit: ben bu ayriligi araya girecek mesafeler olarak degilde iliskiyi bitirmek olarak algiladim ama dikkat ettim ki diger manadaymis olsun varsin..
(bkz: böyle ayrılık olmaz)
ayrılığın bir şeye yaramasının gerektiğine inanan erkeğin bari ayrılıyoz bir şeye yarasın o kadar günümüz... diyerekten yapabileceği muhtemel davranış.insan için hayvansal, erkek için normal davranış.
veda konusu ne olursa olsun,ev ayarlamaktan kasıt sevişmekse başkasına ait bir yatakta sevişmenin kıza rahatsızlık vereceği eylem.
vedalaşmanın bir yolu..toplumun ahlak damarı çatladığında ise vedalaşırken dolu ev ayarlanır.
(bkz: toplu veda)
en duygusal anı sessiz sakin bir ortamda geçirmek isteyen insanın davranışı.
(bkz: son bir kez tadına bakmak)
(bkz: gider ayak)
yanlış harekettir. olması gereken, sevgiliyi tamamen kaybetmektir. son görüşler, flashbackler hep zarar getirir kutsal amaca.
(bkz: sevgiliyle vedalasmak için katil tutmak)
(bkz: kapalı spor salonu)
(bkz: bukkake)
(bkz: 1000 atli akinlarda cocuklar gibi sendik)
sevgiliye ne denli değer verildiğini gösteren durumdur. sevgiliyle dolu odada vedalaşmak ne zaman görülmüş ki?
Belki de son bir kez sarılıp uyumak istiyordur bu kişi.