bugün

asıl başlık; '' sevgiliyle telefonda tatlı tatlı konuşurken, aşktan sevgiden, özlemden ve hasretten bahsederken, teninin kokusunu, dudağının tadını, elinin sıcaklığını ve keşke şu an yanımda olsaydın hislerini anlatırken, birdenbire öyle aniden 2 tarafın da 10 saniye kadar sessiz kalması ve bu zaman zarfında sadece nefes alışlarını dinlemesi ama o nefesi dinlerken bile ayrı bir heycan, ayrı bir zevk duyması, tuhaf bir mutluluk yaşaması '' olacaktı. fakat karakter sınırı bile aşkı bilmediği için, bu gibi olayları hiç yaşamadığı için, 'nayır nolmaz öyle şey '' deyip izin vermedi.

ah ulan karakter sınırı, ah ulan be. ah ulan başlık açma kuralı sana.. siz aşkı ne bilirsiniz ki? basit bi programsınız işte. ne dokunma hissiniz, ne de özleme duygunuz var.

insan ''acaba şimdi ne yapıyordur'' diye ara sıra düşünür be. gece yatarken '' keşke yanımda olsaydı '' der. '' koklasaydım, sıkı sıkı sarılsaydım'' der ve bunlar öyle bir bilinç altına yerleşir ki, sevgiliyle telefonda konuşulduğu anlar birden 2 taraf 5-10 saniye kadar sessiz kalır. tabi bu sessiz kalmak muhabbetten sıkıldığı anlamına gelmez ha! bilakis hipnoz gibi bir şeydir bu. karşı tarafın büyüsüdür. o an sevdiceği iliklerine kadar yaşamaktır. o 10 saniyelik zamanda doyasıya onu hissetmektir.. hayalini kurmaktır. hani derler ya '' gözümün önünden film şeridi gibi geçti '' he işte öyle bir şeydir bu.

ah ulan karakter sınırı be? sen hiç sessiz film oynadın mı?

sessiz kalarak aşkın en tatlı yanlarından birini keşfettin mi hiç?

keşke etseydin amk. edebilseydin.

- aloo
* ...
- huu orda mısın?
* evet aşkım, ama keşke orda olsaydım.

''keşke''
+aşkım snei çok seviyorum.
- ben de aşkım çok seviyorum.
+ canımsın benim
- sen de benim.
...

+ eee
- ee naptın bugün
+ söyledim ya aşkım spordaydım.
- hı evet.
+seni seviyorum aşkım.
-ben de seni bitanem.
+çok özledim seni, tenini kokunu.
-...
+konuşsana la yarraammm.
-dıt dıt.
bazen o sessizlik, ardından gelen "keşke" o iç çekiş götünden kan alır insanın da haberi olmaz. acısını yaşıyorum zannedersin, özlemenin en büyük acı olduğunu düşünürsün ama terk edilince acının allahını yaşatır insana aşk.
asıl başlığın tanımdan uzun olduğu o 10 sn dir.

+ ... (1 sn)
- ... (3 sn)
+ ... (5 sn)
- ... (7 sn)
+ ... (9 sn)
- ... (10 sn)
+ berkay!
- ...
+ alo berkay!
- ...
+ yine mi beklerken uyuyakaldın. seks yaparken 10 sn de boşalıyorsun. 10 sn de uyuya kalıyorsun. yeter ama!
- ...
o bende ablamla konuşurken oluyor.
Diyecek kelime bulamayan ve konuşmaktan sıkılmış sevgililerdir.
çok şey anlatır.
-aloooooo konuşsana diye seslenme gerektiren sesizlik.